کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بررسی روش های مورد استفاده در کاشت ریش و سیبیل

نوشته شده در تاریخ 3 فوریه 2019 در دسته تعداد بازدید 391 views

بررسی روش های مورد استفاده در کاشت ریش و سیبیل

کاشت ریش و سیبیل

کاشت ریش و سیبیل در سالهای اخیر متقاضیان زیادی پیدا کرده است اما متاسفانه هنوز بسیاری از افراد با روش های مختلف آن آشنایی ندارند و هنوز افرادی وجود دارند که تصور میکنند با استفاده از کاشت ریش دچار عوارض روش های قدیمی میشوند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به معرفی روش های مختلف کاشت ریش بپردازیم تا بتوانید با استفاده از آن به نتایج دلخواه دست پیدا کنید. به علت گستردگی زیادی که در روش های کاشت ریش وجود دارد قطعا آشنایی با همه ی آن ها کار ساده ای نخواهد بود.

 

کاشت ریش و سیبیل با روش SUT

آشنایی با روش های کاشت ریش باعث میشود تا بتوانید به انتخاب بهترین روش بپردازید به همین دلیل بهتر است قبل از اینکه به سراغ رفع ریزش موهای صورت خود بروید با این روش ها آشنایی پیدا کنید. از میان روش های مختلفی که در حال حاضر وجود دارد روش SUT به یکی پر طرفدار ترین روش ها تبدیل شده است چون مزایایی که در این روش وجود دارد در سایر روش ها وجود نخواهد داشت.

کاشت ریش و سیبیل با روش اس یو تی باعث میشود تا کمترین عوارض برای بیماران به وجود آید. در این روش خط رویش ریش و سبیل کاملا طبیعی خواهد بود به همین دلیل بیماران میتوانند به نتایج رضایت بخشی دست پیدا کنند. در روش SUT تمام مراحل کاشت مو با روش های دیگر یکسان خواهد بود اما برای انتقال فولیکول ها از دستگاه های پیشرفته ای که به وجود آمده استفاده میشود.

کاشت ریش و سیبیل

کاشت ریش و سیبیل با روش BHT

Bht هم از روش های مناسب برای کاشت ریش و سیبیل میباشد که خوشبختانه در حال حاضر بسیاری از افراد که دارای محدودیت در بانک مو هستند میتوانند از آن استفاده کنند. برای انجام این روش متخصصان از فولیکول هایی که در بدن فرد وجود دارد برای پیوند مو استفاده می نمایند به طوری که میتوان به راحتی از موهای شکم، دست، پا و سایر نقاط بدن استفاده نمود.

کاشت ریش و سیبیل با روش BHT باعث میشود تا احتمال ریزش موها بعد از کاشت به حداقل ممکن برسد به همین دلیل برای افرادی که بانک موی کافی ندارند مناسب خواهد بود.

کاشت ریش و سیبیل

کاشت ریش و سیبیل با روش FIT

کاشت ریش و سیبیل هنوز هم در برخی موارد با استفاده از روش FIT انجام میشود. این روش هم باعث میشود تا احتمال ریزش موها به حداقل ممکن برسد اما باید این موضوع را بدانید که برای پیوند تعداد بالای فولیکول ها این روش مناسب نخواهد بود چون در روش FIT فولیکول ها به صورت دانه دانه استخراج میشوند.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم