کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی احسان علیخانی

نوشته شده در تاریخ 22 سپتامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 4,268 views

کاشت موی احسان علیخانی

کاشت موی احسان علیخانی

کاشت مو یکی از بهترین روش ها برای درمان ریزش مو است که با استفاده از آن میتوان به موهایی کاملا طبیعی دست پیدا کرد به همین دلیل بسیاری از افراد مشهور برای رفع ریزش موی خود از این روش استفاده میکنند.با توجه به این که افراد مشهور به زیبایی خود اهمیت زیادی میدهند ریزش مو میتواند مشکلات زیادی را برایشان به وجود آورد.ریزش مو علاوه بر این که اعتماد به نفس این افراد را کاهش خواهد داد باعث میشود تا محبوبیت شان هم در بین مردم کاهش پیدا کند به همین دلیل درمان ریزش مو با روش های کاشت به علت اینکه در مدت زمانی کوتاه نتیجه میدهد بسیار مناسب خواهد بود.احسان علیخانی یکی از افراد مشهور ایرانی است که کاشت مو را برای رفع ریزش موی خود انتخاب کرده است در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به کاشت موی احسان علیخانی بپردازیم.

کاشت موی احسان علیخانی

کاشت موی احسان علیخانی

این نوع کاش مو یکی از موضوعاتی است که مورد توجه بسیاری از کاربران فضای مجای قرار گرفته است.این هنرمند مشهور بعد از از ابتلا به ریزش مو با استفاده از روش های کاشت مو با ظاهری کاملا طبیعی در معرض دید عموم قرار گرفته است و باعث شده بسیاری از افراد تصمیم بگیرند برای درمان ریزش موی خود از این روش ها استفاده کنند.علت استفاده از کاشت مو توسط هنرمندان این است که این دسته از اشخاص به علت موقعیت حساسی که دارند نمیتوانند از روش هایی استفاده کنند که رسیدن به نتیجه در هاله ای از ابهام قرار داشته باشد.

روش کاشت موی احسان علیخانی

بسیاری از افراد به دنبال کاشت موی احسان علیخانی میگیردند تا با استفاده از آن بتوانند به همان نتایج دست پیدا کنند اما بهتر است بدانید روش کاشت مو چیزی نیست که خودتان بتوانید ان را انتخاب کنید.برای اینکار متخصصان باید به صورت دقیق شرایط بیمار را بررسی کنند و با توجه به آن به انتخاب روشی موثر بپردازند.امروزه روش های SUT و FUE متداول ترین روش هایی هستند که برای کاشت مو مورد استفاده قرار میگیرند.

کاشت موی احسان علیخانی

عوارض کاشت مو

یکی از متداول ترین عوارض کاشت مو که در برخی از روش ها مشاهده میشود برجای ماندن بخیه و اسکار است.در کاشت موی علیخانی از روش های غیر جراحی استفاده شده است چون استفاده از روش های جراحی به علت اینکه باعث برجای ماندن جای زخم و بخیه میشود میتواند عوارض زیادی را به دنبال داشته باشد و باعث کاهش زیبایی شود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

یک پاسخ به “کاشت موی احسان علیخانی”

  1. […] کاشت موی احسان علیخانی در میان افراد مشهور تنها به بازیگران تلویزیون و ستاره‌های سینما محدود نبوده و همه‌ی افرادی که در انظار عمومی ظاهر می‌شوند این روش را انتخاب می‌کنند. ورزشکاران معروف، سیاستمداران، طراحان مد و لباس، موسیقی‌دان‌ها و امروزه حتی بازرگانان معروف، اهمیت مو بر روی ظاهر خود را درک کرده‌اند. […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم