کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی سر از بدن به چه صورت انجام میشود ؟

نوشته شده در تاریخ 19 فوریه 2019 در دسته تعداد بازدید 482 views

کاشت موی سر از بدن به چه صورت انجام میشود ؟

کاشت موی سر از بدن

برای کاشت مو معمولا از موهایی که در پشت سر وجود دارد استفاده میشود. متخصصان با استفاده از این موها ظاهری کاملا طبیعی را برای فرد به وجود می آیند اما در برخی از موارد افرادی که قصد دارند از روش های کاشت مو استفاده کنند فاقد بانک موی کافی در ناحیه ی پشت سر هستند به همین دلیل مجبور میشوند به سراغ کاشت موی سر از بدن بروند تا به نتایج دلخواه دست پیدا کنند. با روش های کاشت موی BHT یا کاشت مو از بدن میتوان به نتایج قابل توجهی دست پیدا کرد و شاهد رفع دائمی ریزش مو و کچلی بود.

کاشت مو به روش BHT یا برداشت مو از بدن

در گذشته افرادی که بانک موی کافی نداشتند نمی توانستند برای رفع ریزش موی خود از روش های کاشت مو استفاده کنند اما در حال حاضر با استفاده از کاشت موی سر از بدن یا روش BHT اکثر افرادی که بانک موی کافی ندارند نیز میتوانند به راحتی از مزایای فوق العاده ی روش های کاشت موی طبیعی استفاده کنند.

برای کاشت مو از بدن میتوان از موهای قسمت های مختلف بدن استفاده کرد و معمولا محدودیتی از این نظر وجود نخواهد داشت. ران، بازو، شکم، کمر و … از نواحی مناسبی هستند که میتوان از موهای آن برای کاشت مو در نواحی سر استفاده کرد و به  نتایج مناسبی نیز دست یافت. البته موهایی که قرار است پیوند زده شوند باید ضخامت مناسبی داشته باشند و به خوبی رشد کنند.

کاشت مو به روش BHT

کاشت مو از بدن چگونه انجام میشود؟

برای کاشت مو از بدن معمولا از دستگاه های اتوماتیک استفاده نمیشود چون با تکنولوژی هایی که در حال حاضر وجود دارد نمیتوان فولیکول ها را به خوبی استخراج نمود. بهترین روش برای برداشتن فولیکول هایی که در نواحی مختلف بدن وجود دارند استفاده از پانچ خواهد بود. استفاده از پانچ باعث میشود تا متخصصان به راحتی فولیکول های مناسب را به قسمت های مختلف سر که دچار کچلی شده پیوند بزنند.

کاشت مو از بدن با استفاده از بی حسی موضعی انجام میشود به همین دلیل بیماران احساس درد و ناراحتی نخواهند کرد این در حالی است که بسیاری از افراد به علت تصوراتی که در این رابطه دارند از روش های دیگر استفاده میکنند.

کاشت مو به روش BHT

معایب کاشت مو از بدن

یکی از مهمترین معایب کاشت مو از بدن این است که با استفاده از این روش نمیتوان تعداد زیادی از فولیکول ها را در یک جلسه پیوند زد و همین باعث میشود تا تعداد جلسات کاشت مو افزایش پیدا کند. علاوه بر این احتمال تغییر حالت موها بعد از پیوند وجود دارد به همین دلیل ممکن است نتایجی که به وجود می آید چندان رضایت بخش نباشد.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم