کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی سر برای آقایان بالای ۳۰ سال چگونه است؟

نوشته شده در تاریخ 20 فوریه 2019 در دسته تعداد بازدید 307 views

کاشت موی سر برای آقایان بالای ۳۰ سال چگونه است؟

کاشت موی سر برای آقایان بالای 30 سال چگونه است؟

به دلیل اینکه کاشت موی سر برای آقایان نتایج فوق العاده ای دارد در حال حاضر بسیاری از افراد تصمیم میگیرند از این روش استفاده کنند تا شاهد افزایش زیبایی خود باشند. بهتر است بدانید شرایط سنی در کاشت مو اهمیت زیادی دارد به همین دلیل افرادی که قصد دارند از روش های کاشت مو استفاده کنند باید قبل از هر چیز از این موضوع اطمینان حاصل کنند که در سن مناسبی قرار گرفته اند. معمولا افرادی که در سنین کمتر از ۲۵ سال قرار گرفته اند از انجام روش های کاشت مو منع خواهند شد تا به سن مناسب نزدیک شوند.

کاشت موی سر برای آقایان بالای ۳۰ سال

کاشت موی سر برای آقایان بالای ۳۰ سال مشکلی نخواهد داشت و این افراد میتوانند بدون نگرانی از مزایای فوق العاده ی کاشت مو استفاده نمایند. بهتر است بدانید کاشت مو در سنین بالای ۳۰ سال باعث میشود تا احتمال ریزش مو بعد از کاشت به حداقل ممکن برسد به همین دلیل در صورتی که در این سنین قرار دارید بهتر است به جای استفاده از روش های بی تاثیر به کاشت مو فکر کنید.

کاشت موی سر برای آقایان  بالای ۳۰ سال در صورتی امکان پذیر خواهد بود که فرد از بانک موی مناسب برخوردار باشد. بهتر است بدانید برای کاشت مو معمولا از موهای قسمت های عقب سر استفاده میشود چون اکثر آقایان دچار ریزش موی پشت سر نخواهند شد. یکی از مهمترین نکاتی که باید بدانید این است که برای کاشت مو به هیچ وجه نمیتوان از موهای سایر افراد استفاده کرد.

بهترین سن برای کاشت مو ی آقایان

بهترین سن کاشت موی سر برای آقایان سنین ۲۵ تا ۴۰ سالگی خواهد بود. افرادی که در این سنین قرار دارند میتوانند به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند و شاهد رشد سریع موهای جدید خود باشند اما در سنین بالا تر از ۴۰ سال هم بسیاری از افراد میتوانند به کاشت مو بپردازند که در این موارد باید شرایط بیمار حتما مورد بررسی قرار گیرد.

افرادی که در سنین کمتر از ۲۵ سال قرار دارند بهتر است از روش های دیگر مانند پی ار پی و مزوتراپی استفاده کنند چون کاشت مو در این سنین مشکلات مختلفی به وجود خواهد آورد.

تقویت موهای کاشته شده

کاشت موی سر برای آقایان نتایج قابل توجهی به دنبال خواهد داشت اما افرادی که از این روش استفاده می کنند باید به تقویت موهای کاشته شده نیز توجه زیادی داشته باشند. بهتر است بدانید بعد از این که موها چند سانتی متر رشد کردند میتوان برای تقویت آن از روش های رایجی که وجود دارد استفاده نمود چون موهای جدید تفاوت زیادی با موهای طبیعی نخواهند داشت.

کاشت موی سر برای آقایان بالای 30 سال چگونه است؟

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم