کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

طرز صحیح کاشت موی سر در خانم ها

نوشته شده در تاریخ 18 فوریه 2019 در دسته تعداد بازدید 488 views

طرز صحیح کاشت موی سر در خانم ها

کاشت موی سر برای خانم ها

بر خلاف تصوری که برخی از افراد دارند روش های کاشت مو فقط برای درمان کچلی آقایان به کار گرفته نمی شوند و بسیاری از خانم ها نیز میتوانند برای رشد موهای جدید از این روش استفاده کنند و به نتایج قابل توجهی دست پیدا کنند. کاشت موی سر باعث میشود تا فرد بتواند در مدت زمانی بسیار کوتاه شاهد افزایش رشد موهای خود باشد. بر خلاف روش های دیگر کاشت مو که نتایج موقت دارند میتوان با روش های کاشت مو شاهد رشد دائمی موهای جدید بود. در ادامه به طرز صحیح کاشت مو برای خانم ها بیشتر خواهیم پرداخت.

طرز صحیح کاشت موی سر در خانم ها

کاشت موی سر در خانم ها اگر به صورت اصولی انجام شود نتایج فوق العاده ای به دنبال خواهد داشت به همین دلیل باید حتما به بهترین کلینیک هایی که سراغ دارید مراجعه کنید. برای کاشت موی سر خانم ها معمولا از بانک مویی که در قسمت پشت سر وجود دارد استفاده میشود. بهتر است بدانید در اکثر روش ها بیهوشی وجود ندارد و افراد میتوانند با استفاده از بی حسی موضعی شاهد نتایج دلخواه باشند.

برای کاشت موی سر در خانم ها میتوان از کلیه ی روش هایی که وجود دارد استفاده کرد. افرادی که شرایط کافی برای استفاده از روش های جدید مانند SUT را داشته باشند میتوانند بدون عوارض مختلف به نتایج دلخواه دست پیدا کنند و شاهد رشد طبیعی موهای خود باشند. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که برخی از خانم ها به علت الگوی خاص ریزش موی خود نمیتوانند از کاشت مو استفاده کنند.

مرکز کاشت موی سر برای خانم ها

کاشت موی سر برای خانم ها باید حتما در بهترین مراکز زیبایی انجام شود چون خانم ها به علت شرایط خاصی که دارند ممکن است مجددا ریزش مو را تجربه کنند که برای جلوگیری از این مشکل باید حتما به متخصصان با تجربه مراجعه کرد. بهتر است بدانید ریزش موی خانم ها الگوی خاصی ندارد و همین باعث میشود تا انتخاب فولیکول هایی که مستعد ریزش نیستند کار چندان راحتی نباشد.

برای انتخاب بهترین مرکز برای کاشت موی سر خانم ها باید به صورت حضوری به کلینیک های مختلف مراجعه نمود تا به بررسی تجربه ی متخصصان، مجوز های لازم و … پرداخت.

کاشت موی سر برای خانم ها

عوارض کاشت موی سر برای خانم ها

عوارض کاشت موی سر برای خانم ها به راحتی قابل پیشگیری خواهد بود، کافی است تا به مراقبت هایی که متخصصان توصیه میکنند توجه زیادی داشته باشید. از میان عوارض احتمالی روش های کاشت مو که ممکن است برخی از افراد مشاهده کنند میتوان به التهاب فولیکول ها، تورم، خارش، سوزش، قرمزی، آسیب به اعصاب سطحی، بی حسی طولانی مدت و عفونت اشاره کرد.

منبع :کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم