کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی طبیعی بدون جراحی در یک جلسه

نوشته شده در تاریخ 19 فوریه 2019 در دسته تعداد بازدید 361 views

کاشت موی طبیعی بدون جراحی در یک جلسه

کاشت موی طبیعی بدون جراحی

کاشت موی طبیعی در بسیاری از موارد تنها روش موثر برای درمان ریزش موی ژنتیکی خواهد بود به همین دلیل افرادی که دچار این نوع ریزش مو میشوند مجبور خواهند بود تا برای رشد موهای جدید از روش های کاشت مو طبیعی استفاده کنند. متاسفانه برخی از افراد به علت تصوراتی که در رابطه با عوارض روش های کاشت مو دارند تصمیم میگیرند تا از روش های درمانی موقت برای رفع ریزش موی خود استفاده کنند این در حالی است که با روش های کاشت موی طبیعی بدون جراحی میتوان بدون عوارض مختلف به نتیجه ی دلخواه دست یافت.

 

جدیدترین روش کاشت مو

بسیاری از افراد به دنبال استفاده از روش های جدید کاشت مو هستند تا بتوانند با استفاده از آن به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند این در حالی است که انتخاب روش کاشت مو به شرایط بیمار بستگی دارد و استفاده از روش های جدید همیشه بهترین نتیجه را به دنبال نخواهد داشت به همین دلیل پیشنهاد میکنیم انتخاب بهترین روش کاشت مو را به متخصصان با تجربه ای که وجود دارند بسپارید.

کاشت موی طبیعی بدون جراحی که با روش های SUT و FUE انجام میشود در حال حاضر جزء جدیدترین روش کاشت مو به شمار میروند. استفاده از این روش ها باعث میشود تا بیماران شاهد باقی ماندن جای بخیه و زخم ها نباشند. افرادی که شرایط کافی برای استفاده از این روش ها را داشته باشند میتوانند بدون مشکل از مزایای فوق العاده ای که در روش های کاشت موی بدون جراحی وجود دارد استفاده کنند.

کاشت موی طبیعی بدون جراحی

شرایط روش های جدید کاشت مو

به طور کلی برای استفاده از کلیه ی روش های کاشت مو شرایط خاصی وجود دارد که از میان آن ها میتوان به داشتن بانک موی کافی اشاره کرد اما بهتر است بدانید برای کاشت موی طبیعی بدون جراحی بیماران باید بانک موی قوی تر نسبت به روش های دیگر داشته باشند به همین دلیل برخی از بیماران مجبور خواهند بود برای رفع ریزش موی خود از روش های دیگر استفاده کنند.

استفاده از روش کاشت موی طبیعی بدون جراحی باعث میشود تا به برخی از فولیکول های استخراج شده آسیب وارد شود به همین دلیل به بانک موی مناسب تری نیاز خواهد بود.

 

هزینه کاشت موی طبیعی بدون جراحی

هزینه کاشت موی طبیعی بدون جراحی با روش های دیگر تفاوت زیادی به دنبال نخواهد داشت به همین دلیل برای انتخاب بهترین روش نباید هزینه ی ان را در نظر گرفت. بهتر است بدانید میزان ریزش موی بیماران و تجربه ی متخصصان تاثیر زیادی در هزینه ی روش های مختلف کاشت مو خواهد داشت.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم