کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

با کاشت موی طبیعی سر به جنگ غدد ریزش مو بروید

نوشته شده در تاریخ 17 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 401 views

با کاشت موی طبیعی سر به جنگ غدد ریزش مو بروید

با کاشت موی طبیعی سر به جنگ غدد ریزش مو بروید

ریزش مو در بسیاری از مواقع به راحتی قابل درمان نیست به همین دلیل نباید برای درمان آن از روش های خانگی استفاده کنید. متاسفانه در بسیاری از موارد افرادی که از روش های خانگی استفاده میکنند به نتیجه نمیرسند و همین باعث میشود تا از درمان ریزش موی خود منصرف شوند و همین باعث شود تصور کنند روشی قطعی برای درمان ریزش مو وجود ندارد. اما بهتر است به این نکته توجه شود که در بسیاری از مواقع روش هایی وجود دارد که با استفاده از آن ها میتوان در کمترین زمان ممکن به رفع ریزش مو به صورت دائمی پرداخت. کافی است برای رفع ریزش موی خود اهمیت قائل شوید و سعی کنید تا جایی که امکان دارد برای بررسی علت ریزش مو به متخصصان زیبایی مراجعه کنید. کاشت موی طبیعی سر یکی از بهترین روش هایی است که با کمک  آن میتوانید به جنگ غدد ریزش مو بروید.

با کاشت موی طبیعی سر به جنگ غدد ریزش مو بروید

در حال حاضر روش های زیادی برای رفع ریزش مو وجود دارد اما کاشت مو یکی از بهترین روش هایی است که میتوانید با استفاده از آن به جنگ غدد ریزش مو بروید. بهتر است بدانید در بسیاری از موارد افرادی که دچار ریزش مو میشوند به علت بیماری های ژنتیکی موهای خود را از دست میدهند و در این موارد معمولا روش درمانی دائمی به جز کاشت مو وجود نخواهد داشت به همین دلیل به جای امتحان روش های مختلف بهتر است از این روش استفاده کنید. کاشت مو روشی کاملا دائمی است و با استفاده از ان لازم نیست نگران ریزش مجدد موها باشید.

با کاشت موی طبیعی سر به جنگ غدد ریزش مو بروید

روش کاشت موی طبیعی سر برای رفع ریزش مو

برای کاشت موی طبیعی و مبارزه با غدد ریزش مو روش های مختلفی وجود دارد که متخصصان با استفاده از ان میتوانند در کمترین زمان ممکن باعث رشد موهای جدید شوند. در همه ی روش ها ابتدا با استفاده از متدهای مختلف فولیکول های مناسب برای پیوند استخراج میشود و بعد از آن با استفاده از روش هایی که وجود دارد در نقاط مختلف سر که دچار کچلی شده کاشته خواهد شد.

عوارض و معایب کاشت موی طبیعی سر

برای مبارزه با غدد ریزش مو همیشه کاشت مو مناسب ترین روش نخواهد بود چون این روش معایبی دارد که باعث میشود همه ی افراد نتوانند از آن استفاده کنند. مثلا کاشت مو برای افرادی که بانک موی ضعیف دارند مناسب نیست. علاوه بر این در برخی روش های کاشت مو ممکن است شاهد برجای ماندن جای بخیه و زخم ها باشیم. ضمن این که کاشت مو توسط متخصصان بی تجربه نتایج جالبی به دنبال نخواهد داشت.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم