کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی غیر طبیعی برای خانم ها چه عوارضی دارد

نوشته شده در تاریخ 17 مارس 2019 در دسته تعداد بازدید 377 views

کاشت موی غیر طبیعی برای خانم ها چه عوارضی دارد

کاشت موی غیر طبیعی برای خانم ها

کاشت موی غیر طبیعی برای خانم ها روشی است که در حال حاضر در بسیاری از مراکز زیبایی انجام میشود و در برخی از موارد بهترین روش ممکن خواهد بود اما قبل از اینکه به استفاده از روش های پیوند موی مصنوعی فکر کنید باید به خوبی با آن آشنا شوید چون برخی از انواع آن بسیار خطرناک میباشد و مشکلات زیادی به وجود می آورد.

عوارض کاشت موی غیر طبیعی

کاشت موی غیر طبیعی برای خانم ها انواع مختلفی دارد به همین دلیل باید قبل از هر چیز با آن بیشتر آشنا شوید. بهتر است بدانید برخی از انواع پیوند موی غیر طبیعی باعث به وجود آمدن عوارض خطرناک برای بیماران میشوند به همین دلیل افرادی که قصد دارند از این روش ها استفاده کنند باید به مراکز معتبر مراجعه نمایند.

به طور کلی کاشت موی غیر طبیعی که با استفاده از روش های جراحی انجام میشود از لحاظ علمی تایید نمیشود و باعث عفونت های شدید و گسترده میگردد به همین دلیل نباید از آن استفاده نمود اما پیوند موی غیر طبیعی با روش های ترمیم مو هیچگونه عوارضی به دنبال نخواهد داشت. در روش های ترمیم مو از پروتز، موهای مصنوعی، چسب و کراتینه های طبیعی استفاده میشود.

کاشت موی غیر طبیعی برای خانم ها

معایب کاشت مو ی طبیعی

بهتر است بدانید کاشت موی غیر طبیعی برای خانم ها با روش HRT در بسیاری از مواقع مزایای بیشتری نسبت به روش های کاشت موی طبیعی خواهد داشت به همین دلیل باید با معایب کاشت موی طبیعی بیشتر آشنا شوید.

یکی از مهمترین معایب روش های کاشت موی طبیعی این است که همه ی افراد نمی توانند به استفاده از این روش بپردازند و همیشه نتایج قابل توجهی به دنبال نخواهد داشت. برای رشد موها در کاشت موی طبیعی باید حدود ۴ ماه صبر کرد و در ضمن افرادی که از این روش ها استفاده میکنند باید هزینه ی نسبتا زیادی را پرداخت کنند.

ماندگاری کاشت موی غیر طبیعی

ماندگاری کاشت موی غیر طبیعی برای خانم ها کمتر از کاشت مو طبیعی است که باید به آن توجه داشته باشید. معمولا افرادی که از روش های کاشت موی غیر طبیعی HRT استفاده میکنند میتوانند این انتظار را داشته باشند که موهایشان تا یک سال دوام خواهد داشت. البته این به میزان مراقبت از موها نیز بستگی خواهد داشت و افرادی که به مراقبت های بعد از کاشت بیشتر اهمیت میدهند به نتایج بهتری دست خواهند یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم