کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی FUG

نوشته شده در تاریخ 8 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 403 views

کاشت موی FUG

کاشت موی FUG

کاشت مو در حال حاضر جزء موثرترین روش های درمانی برای ریزش مو و کچلی به شمار میرود به همین دلیل افراد زیادی برای رفع ریزش موهای خود از این روش استفاده میکنند. این موضوع باعث شده است تا بسیاری از افراد تصمیم بگیرند اطلاعات خود را در مورد روش های مختلف کاشت مو افزایش دهند به همین دلیل ما هم در مطالبی که منتشر میکنیم تصمیم گرفته ایم تا به معرفی روش هایی که وجود دارد بپردازیم. در این مطلب شما را با کاشت موی FUG آشنا خواهیم کرد پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

کاشت موی FUG

استفاده از روش های قدیمی کاشت مو مانند FUT در بسیاری از موارد مشکلات زیادی برای بیمار به وجود می آورد به همین دلیل متخصصان زیبایی در سالهای اخیر سعی کرده اند تا با استفاده از روش های جدید عوارض کاشت مو را کاهش دهند به همین دلیل استفاده از روش هایی مانند کاشت موی FUG تا حد زیادی افزایش پیدا کرده است و در صورتی که بیمار شرایط کافی داشته باشید از آن استفاده میشود.

کاشت موی FUG

کاشت موی FUG روشی است که در آن متخصصان به جای استفاده از روش های جراحی و برداشت گروهی فولیکول به استخراج دانه به دانه ی آن ها میپردازند که همین باعث میشود عوارض کاشت مو کاهش پیدا کند و فرد بتواند در مدت زمانی کوتاه شاهد رشد موهای جدید خود باشد. این روش مزایا و معایب خاص خود را خواهد داشت به همین دلیل متخصصان باید برای انتخاب آن شرایط بیمار را در نظر بگیرند.

کاندیدای مناسب کاشت موی FUG

کاشت موی FUG برای افرادی که دچار کچلی و طاسی وسیع شده اند مناسب نخواهد بود چون با استفاده از این روش نمیتوان در یک جلسه بیش از ۲ هزار فولیکول استخراج کرد به همین دلیل جلسات کاشت مو تا حد زیادی افزایش پیدا خواهد کرد این در حالی است که با استفاده از روش های SUT و FUE و حتی روش های قدیمی تر میتوان تا چندین برابر این تعداد مو را در یک جلسه پیوند زد.

کاشت موی FUG

مزایای کاشت موی FUG

مهمترین مزیت کاشت موی FUG این است که عوارض عمل کاشت مو با استفاده از این روش در مقایسه با سایر روش ها بسیار کمتر خواهد بود و شاید همین هم باعث شده تا بسیاری از افراد برای رفع ریزش موهای خود از این روش استفاده کنند. از میان مزایای دیگر این روش میتوان به عدم برجای ماندن جای زخم و بخیه و عدم نیاز به بیهوشی اشاره کرد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم