کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو اس یو تی و شرایط کامل آن

نوشته شده در تاریخ 7 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 538 views

کاشت مو اس یو تی و شرایط کامل آن

کاشت مو اس یو تی و شرایط کامل آن

کاشت مو اس یو تی و شرایط کامل آن

با توجه به این که متقاضیان زیادی برای کاشت مو وجود دارند محققان به صورت مستمر در حال تحقیق بر روی روش های کاشت مو هستند تا بتوانند بدین وسیله به ابداع روش هایی بپردازند که با استفاده از آن همه ی افراد بتوانند به درمان ریزش موی خود بپردازند. در این راه محققان تا حدی به موفقیت دست پیدا کرده اند اما متاسفانه بازهم در مواردی امکان استفاده از روش های کاشت مو برای برخی از افراد وجود ندارد و این افراد مجبورند از روش های دیگر برای درمان ریزش مو استفاده کنند. البته با استفاده از روش های جدیدی که به وجود آمده بیماران کمتر با عوارض مختلف کاشت مو روبرو خواهند شد و میتوانند در سریعترین زمان ممکن شاهد رفع ریزش موی خود باشند. کاشت مو اس یو تی یکی از جدیدترین روش ها برای رفع ریزش مو است که در ادامه به آن بیشتر خواهیم پرداخت.

کاشت مو اس یو تی چیست؟

کاشت مو اس یو تی یا SUT یکی از جدیدترین روش های کاشت مو است و در حال حاضر برای کاشت مو به صورت گسترده از این روش استفاده میشود چون استفاده از این روش مزایایی خواهد داشت که در روش های دیگر به هیچ وجه شاهد آن نخواهیم بود. بهتر است بدانید کاشت مو SUT روشی است که در آن احتمال خونریزی و عفونت کاهش پیدا میکند و بعد از انجام آن جای زخم و بخیه بر روی سر بیمار به وجود نمی آید. در صورتی که شرایط کافی برای استفاده از این روش را داشته باشید قطعا این روش جزء  بهترین روش هایی خواهد بود که با استفاده از آن میتوانید به نتیجه برسید.

کاشت مو اس یو تی و شرایط کامل آن

شرایط کاشت مو اس یو تی چیست؟

همانطور که گفتیم برای انجام کاشت مو اس یو تی شرایط خاصی مورد نیاز است که باید از آن برخوردار باشید در غیر اینصورت مجبور خواهید بود از روش های دیگر برای کاشت مو و رفع ریزش موی خود استفاده کنید. مهمترین شرط برای استفاده از کاشت مو SUT این است که بانک موی قوی و کافی برای پیوند داشته باشید چون ممکن است در این روش به برخی از فولیکول ها اسیب وارد شود به همین دلیل قطعا افرادی که بانک موی ضعیف دارند نمیتوانند از این روش استفاده کنند. علاوه بر این مانند سایر روش های دیگر نباید به برخی بیماری ها مبتلا باشید.

کاشت مو اس یو تی چه مزایایی دارد؟

همانطور که به آن اشاره کردیم با استفاده از کاشت مو اس یو تی بیماران شاهد جای زخم و بخیه،خونریزی های گسترده و عفونت نخواهند بود که همین یکی از مهمترین مزایای این روش است. علاوه بر این با استفاده از این روش میتوان خط رویشی کاملا طبیعی به وجود آورد چیزی که در روش های دیگر به ندرت شاهد آن خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم