کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو با بانک موی ضعیف

نوشته شده در تاریخ 10 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 602 views

کاشت مو با بانک موی ضعیف

کاشت مو با بانک موی ضعیف

افرادی که به دلیل ریزش موی ارثی دچار مشکلات روحی میشوند باید در کمترین زمان ممکن به درمان آن بپردازند. به همین دلیل همیشه توصیه میشود برای درمان آن از روش های موثر و سریع استفاده کنند. همانطور که میدانید کاشت مو یکی از بهترین و سریعترین روش های درمانی برای رفع ریزش موی ارثی به شمار میرود اما به علت اینکه در این روش به بانک موی قوی نیاز است برخی از افراد ممکن است برای استفاده از آن دچار مشکل شوند به همین دلیل تصمیم گرفته ایم به معرفی روش های جدید کاشت مو با بانک موی ضعیف بپردازیم.

روش های کاشت مو با بانک موی ضعیف

ریزش موی ارثی معمولا با استفاده از داروهای مختلف درمان نخواهند شد و استفاده از داروها فقط باعث میشود تا روند درمان ریزش مو افزایش پیدا کند بنابراین افرادی که دچار ریزش موی ارثی میشوند بهتر است از روش های دیگر استفاده کنند. خوشبختانه در سالهای اخیر کاشت مو با بانک موی ضعیف کاملا امکان پذیر شده است و روش های جدیدی برای درمان ریزش موهای بیماران به وجود آمده است.

کاشت مو با بانک موی ضعیف

از میان روش های کاشت مو با بانک موی ضعیف قصد داریم در این مطلب به معرفی روش کاشت موی HRT بپردازیم. در این روش به جای استفاده از موهای طبیعی از موهای مصنوعی و پروتز استفاده میشود به همین دلیل افرادی که از آن استفاده میکنند لازم نخواهد بود برای رشد موهای جدید صبر کنند که همین یکی از مزایای فوق العاده ی این روش خواهد بود.

معایب کاشت مو بدون بانک مو

روش های کاشت مو با بانک موی ضعیف معایبی دارند که باعث شده بسیاری از افراد تصمیم بگیرند از روش های دیگر برای رفع ریزش موهای خود استفاده کنند. یکی از مهمترین معایب این روش ها این است که نمیتوان به اصلاح موهای جدید پرداخت. علاوه بر این افرادی که از روش هایی مانند ترمیم موی HRT استفاده میکنند شاهد نتایج دائمی نخواهند بود و باید هر چند وقت یکبار به پزشک مراجعه نمایند.

کاشت مو با بانک موی ضعیف

مزایای کاشت مو بدون بانک مو

یکی از مهمترین مزایای روش های کاشت مو با بانک موی ضعیف مانند روش HRT این است که با استفاده از آن میتوان با هزینه ای بسیار کمتر از کاشت موی طبیعی شاهد رشد موهای جدید بود. علاوه بر این افرادی که از این روش ها استفاده میکنند لازم نیست مدت ها برای رشد موهای طبیعی صبر کنند و به نتایج آنی دست پیدا خواهند کرد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم