کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو با دستگاه چه عوارضی دارد ؟

نوشته شده در تاریخ ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ در دسته تعداد بازدید 111 views

کاشت مو با دستگاه چه عوارضی دارد ؟

کاشت مو با دستگاه چه عوارضی دارد ؟

ریزش موی ژنتیکی نوعی از ریزش مو است که بسیاری از افراد در طول زندگی خود دچار آن میشوند. متاسفانه برای رفع این نوع ریزش مو نمیتوان از همه ی روش های موجود استفاده کرد به همین دلیل افرادی که دچار آن میشوند مجبور خواهند بود تا به سراغ روش هایی مانند کاشت مو بروند. کاشت مو با دستگاه یکی روش های رایجی است که در حال حاضر برای رفع ریزش مو مورد استفاده قرار میگیرد به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به آن بیشتر بپردازیم و شما را با معایب و عوارض این روش بیشتر آشنا کنیم.

کاشت مو با دستگاه برای خانم ها

بهتر است بدانید خانم ها کمتر از آقایان دچار ریزش موی ارثی میشوند اما تصور اینکه ریزش موی ارثی فقط مختص به آقایان است کاملا اشتباه خواهد بود به همین دلیل باید به این نکته توجه داشته باشید که خانم ها هم میتوانند برای رفع ریزش موی خود از روش های کاشت مو که بهترین روش برای درمان ریزش موی ژنتیکی است، استفاده نمایید.

کاشت مو با دستگاه به علت مزایای فوق العاده ای که دارد یکی از رایج ترین روش ها برای رفع ریزش موی خانم ها میباشد. افرادی که از این روش ها استفاده میکنند میتوانند از رشد مجدد موهای خود اطمینان داشته باشند. برای پیوند مو با دستگاه از دستگاه های پیشرفته ای که وجود دارد استفاده میشود به همین دلیل در این روش ها خبری از جراحی و مشکلاتی که به دنبال آن به وجود می آید نخواهد بود.

کاشت مو با دستگاه چه معایبی دارد

بهتر است بدانید کاشت مو با دستگاه با وجود اینکه مزایای زیادی دارد معایبی هم خواهد داشت به همین دلیل همیشه جزء بهترین روش ها به شمار نخواهد آمد. همین موضوع باعث شده تا در حال حاضر برخی از متخصصان برای رفع ریزش موی بیماران از روش های قدیمی مانند FUT استفاده کنند.

یکی از رایج ترین معایب کاشت مو با دستگاه این است که با استفاده از این روش ها نمیتوان همه ی فولیکول هایی که در سر بیمار وجود دارد را به صورت سالم استخراج کرد. علاوه بر این افرادی که از روش های کاشت مو با دستگاه استفاده میکنند ممکن است دچار برخی از بیماری ها شوند چون امکان ضد عفونی کردن همه ی قسمت های دستگاه های کاشت مو وجود نخواهد داشت.

مزایای کاشت مو با دستگاه

کاشت مو با دستگاه باعث میشود تا مراحل کاشت مو با سرعت بیشتری انجام شود به همین دلیل افرادی که از این روش ها استفاده میکنند در اکثر موارد در یک الی دو جلسه به نتیجه ی دلخواه دست خواهند یافت علاوه بر این احتمال عفونت و خونریزی نیز در روش های پیوند مو با دستگاه تا حد زیادی کاهش خواهد یافت.

کاشت مو با دستگاه چه عوارضی دارد ؟

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

کاشت مو با دستگاه چه عوارضی دارد ؟
۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم