کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

آیا کاشت مو برای درمان ریزش مو در خانم ها کاربرد دارد؟

نوشته شده در تاریخ ۲۹ مهر ۱۳۹۷ در دسته تعداد بازدید 68 views

آیا کاشت مو برای درمان ریزش مو در خانم ها کاربرد دارد؟

آیا کاشت مو برای درمان ریزش مو در خانم ها کاربرد دارد؟

بر خلاف آقایان بسیاری از خانم ها به سلامت موهایشان اهمیت زیادی میدهند و معمولا سعی میکنند با استفاده از روش های خانگی به تقویت موهایشان بپردازند تا موهای زیبایی داشته باشند و موهایشان به راحتی دچار ریزش نشود. اما متاسفانه در برخی موارد مو با روش های تقویت مو هم نمیتوان از ریزش مو جلوگیری به عمل آورد در این موارد تنها راهی که وجود دارد این است که به دنبال روش درمانی مناسب برای رفع ریزش مو بود. بر خلاف تصوری که وجود دارد بهتر است بدانید خانم ها هم در بسیاری از موارد ممکن است دچار ریزش موی ژنتیکی شوند به همین دلیل همیشه نمیتوان با استفاده از درمان های دارویی به رفع ریزش موی خانم ها پرداخت. در برخی موارد کاشت مو برای درمان ریزش مو در خانم ها میتواند گزینه ای بسیار مناسب باشد و جزء تنها روش های درمانی به شمار اید.

آیا کاشت مو برای درمان ریزش مو در خانم ها کاربرد دارد؟

بسیاری از افراد تصور میکنند کاشت مو برای درمان ریزش مو آقایان فقط کاربرد دارد به همین دلیل بسیاری از خانم ها برای درمان ریزش مو به سراغ روش های دیگر میروند. اما بهتر است به این نکته توجه شود که ریزش مو برای همه ی افراد نتایج قابل قبولی را به دنبال خواهد داشت و جنسیت هیچ تفاوتی در نتایجی به دست می آید نخواهد داشت. البته به علت اینکه ریزش موی ارثی در اقایان بیشتر دیده میشود خانم ها کمتر از آن استفاده میکنند اما  برای درمان ریزش موی ارثی خانم ها میتوان از این روش استفاده کرد.

آیا کاشت مو برای درمان ریزش مو در خانم ها کاربرد دارد؟

مزایای کاشت مو برای درمان ریزش مو در خانم ها چیست؟

در صورتی که شاهد ریزش موی ژنتیکی در خانم ها باشید کاشت مو برای درمان ریزش مو میتواند اثرات قابل توجهی به دنبال داشته باشد. این روش مزایای فوق العاده ای نسبت به روش های دیگر دارد چون کاشت مو در اکثر موارد تنها روش درمانی برای رفع ریزش مو است. این روش جزء روش های کاملا ایمن و بی خطر به شمار میرود و افرادی که از آن استفاده میکنند میتوانند در مدت زمانی کوتاه شاهد رشد موهای جدید با ظاهر کاملا طبیعی باشند.

کدام روش کاشت مو برای درمان ریزش مو خانم ها مناسب است؟

در کاشت مو برای درمان ریزش مو ی خانم ها میتوان از روش های مختلفی استفاده کرد و هیچ محدودیتی در انتخاب روش ها وجود نخواهد داشت. البته به علت اینکه معمولا در بدن خانم ها موهای کافی برای پیوند وجود ندارد نمیتوان از روش BHT استفاده نمود و حتما فرد باید بانک موی کافی در قسمت پشت سر داشته باشد. در حال حاضر روش های SUT و FIT  بهترین روش ها برای کاشت مو به شمار میروند.

 

امتیازاین مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم