کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو به روش ترکیبی و مزایای آن

نوشته شده در تاریخ ۶ آبان ۱۳۹۷ در دسته تعداد بازدید 29 views

کاشت مو به روش ترکیبی و مزایای آن

کاشت مو به روش ترکیبی و مزایای آن

کاشت مو به روش ترکیبی FUT+FIT

بسیاری از افراد ترجیح میدهند برای رفع ریزش مو  از روش های مختلف کاشت مو استفاده کنند چون متاسفانه سایر روش هایی که برای رفع ریزش مو وجود دارد چندان کارساز نمی باشد و افرادی که از این روش ها استفاده میکنند در اکثر موارد شاهد نتایج دائمی نخواهند و همین باعث میشود روز به روز بر تعداد متقاضیان روش های کاشت مو افزوده شود. خوشبختانه با گذشت زمان روش های کاشت مو هم پیشرفت زیادی کرده اند به صورتی که با استفاده از روش های جدید کاشت مو میتوان سریع تر به کاشت مو پرداخت و علاوه بر این عوارضی که در گذشته برای بیماران به وجود می آمده را در حال حاضر شاهد نخواهیم بود. از میان روش هایی که برای کاشت مو وجود دارد روش کاشت مو به روش ترکیبی FUT+FIT در برخی از موارد میتواند بهترین نتایج را برای بیماران به دنبال داشته باشد به همین دلیل بسیار توصیه میشود.

کاشت مو به روش ترکیبی FUT+FITبرای چه افرادی مناسب است؟

همانطور که گفتیم  برای کاشت مو روش های مختلفی وجود دارد. هر کدام از این روش ها برای درمان ریزش موی ارثی نتایج قابل توجهی را به دنبال خواهند داشت اما به طور کلی کاشت موی ترکیبی FUT+FIT در مواردی مناسب خواهد بود که فرد بانک موی کافی برای پیوند مو داشته باشد. استفاده از این روش تا حد زیادی از عوارض کاشت مو میکاهد به همین دلیل در بسیاری از مواقع متخصصان برای کاشت مو از این روش استفاده میکنند. برای استفاده از این روش فرد نباید به بیماری های خاص مانند دیابت و … مبتلا باشد.

کاشت مو به روش ترکیبی و مزایای آن

کاشت مو به روش ترکیبی FUT+FIT چگونه انجام میشود؟

برای کاشت موی ترکیبی FUT+FIT معمولا از بی حسی استفاده میشود تا بیمار برای انجام عمل آمده شود. بعد از این بخشی از فولیکول ها با استفاده از روش های جراحی و بخشی هم با استفاده از پانچ استخراج میشود. در انتها فولیکول های برداشته شده با توجه به خط رویش طبیعی و جهت رویش موها پیوند زده میشود. البته در برخی از مراحل کاشت مو ممکن است با توجه به متدی که متخصصان به کار میگیرند تفاوت هایی وجود داشته باشد.

مزایای کاشت موی FUT+FIT چیست؟

مهمترین مزیت کاشت مو ترکیبی FUT+FITاین است که با استفاده از این روش میتوان در طی یک جلسه حجم بیشتری از موها را پیوند زد به همین دلیل افرادی که دچار کچلی شدید شده اند بهتر است برای رفع ریزش مو از این روش بهره بگیرند. علاوه بر این به علت اینکه علاوه بر روش های جراحی از روش FITاستفاده میشود عوارض کاشت مو تا حد زیادی کاهش پیدا خواهد کرد.

امتیازاین مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم