کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو به روش تکثیر سلول های بنیادی در ایران

نوشته شده در تاریخ ۸ اسفند ۱۳۹۷ در دسته تعداد بازدید 48 views

کاشت مو به روش تکثیر سلول های بنیادی در ایران

کاشت مو به روش تکثیر سلول های بنیادی

کچلی و طاسی در حال حاضر به راحتی درمان میشود به همین دلیل افرادی که دچار این مشکل میشوند میتوانند به راحتی به موهایی با ظاهر کاملا طبیعی دست پیدا کنند. بهتر است بدانید کاشت مو هنوز هم جزء بهترین روش برای درمان کچلی و طاسی به شمار میرود و افرادی که دچار ریزش مو شده اند میتوانند با استفاده از این روش به بهترین شکل ممکن به درمان مشکل خود بپردازند. کاشت مو به رو ش تکثیر سلول های بنیادی یکی از جدیدترین روش های کاشت مو به شمار میرود که در ادامه شما را با آن بیشتر آشنا خواهیم کرد.

 

کاشت مو به روش تکثیر سلول های بنیادی در ایران

کاشت مو به روش تکثیر سلول های بنیادی یکی از جدیدترین روش های کاشت مو می باشد که در حال حاضر تحقیقات گسترده ای بر روی آن انجام میشود تا افرادی که دچار ریزش مو شده اند بتوانند از آن استفاده کنند. بهتر است بدانید کشور ایران جزء نخستین کشور هایی می باشد که در حال تحقیق بر کاشت مو با سلول های بنیادی است به همین دلیل در سالهای آینده در کشور از این روش استفاده خواهد شد.

البته کاشت مو به روش تکثیر سلول های بنیادی هنوز به مراحلی نرسیده است که بتوان اثر بخشی قطعی آن را تایید کرد اما این روش تنها روشی است که باعث میشود افرادی که دچار ریزش مو شده اند بتوانند با کمترین عوارض به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنند. در کاشت مو با سلول های بنیادی تعداد کمی از فولیکول ها استخراج می گردند و بعد از تکثیر در آزمایشگاه بر روی سر بیماران پیوند زده میشوند.

 

کاشت مو به روش سلولهای بنیادی PRP

کاشت مو به روش تکثیر سلول های بنیادی PRP هم روشی مناسب برای رفع ریزش مو می باشد. پی ار پی ماده است که در آن مقادیر زیادی از پلاکت ها وجود دارد به همین دلیل افرادی که از آن استفاده میکنند به نتایج قابل توجهی دست خواهند یافت.

بهتر است بدانید پی ار پی برای درمان بسیاری از ریزش مو ها موثر میباشد و افرادی که دچار ریزش موی ارثی شده اند هم در اکثر موارد با استفاده از آن شاهد افزایش رشد موهای خود خواهند بود. پی ار پی در صورتی که در مراکز معتبر انجام شود هیچ گونه عوارضی به دنبال نخواهد داشت.

کاشت مو به روش تکثیر سلول های بنیادی

آخرین اخبار سلول بنیادی مو

همانطور که اشاره کردیم کاشت مو به روش تکثیر سلول های بنیادی هنوز در مراحل تحقیقاتی قرار دارد و پیشرفت هایی نیز در مورد آن حاصل شده است به همین دلیل این امکان وجود دارد که در آینده ای نزدیک بتوان در کلینیک های زیبایی از آن استفاده کرد. در مطالب بعد بیشتر به پیشرفت های سلول های بنیادی مو خواهیم پرداخت.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

کاشت مو به روش تکثیر سلول های بنیادی در ایران
۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم