کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو به روش سافر

نوشته شده در تاریخ 17 فوریه 2019 در دسته تعداد بازدید 421 views

کاشت مو به روش سافر

کاشت مو به روش سافر

روش های کاشت مو در سالهای اخیر به شدت افزایش پیدا کرده اند به همین دلیل افرادی که قصد دارند به رفع ریزش موی خود بپردازند با گزینه های زیادی روبرو خواهند شد که همین باعث میشود برخی از بیماران دچار سردرگمی شوند به همین دلیل در مطالبی که منتشر میکنیم تصمیم گرفته ایم به معرفی روش های مختلف کاشت مو بیشتر بپردازیم.. در این مطلب قصد داریم تا شما را با کاشت مو به روش سافر آشنا کنیم چون استفاده از این روش در اکثر موارد باعث میشود تا فرد بتواند در مدت زمانی کوتاه به نتیجه ی دلخواه دست یابد.

 

روش درمان با روش سافر

در سالهای اخیر استفاده از روش های کاشت مو تا حد زیادی افزایش یافته است اما متاسفانه هنوز هم افرادی وجود دارند که با روش های مختلف مانند کاشت مو به روش سافر آشنایی کافی ندارند. بهتر است بدانید کاشت موی سافر یا همان سیفر یکی از جدیدترین روش های کاشت مو میباشد که در حال حاضر به علت مزایای فوق العاده ای که دارد در اکثر موارد از این روش استفاده میشود.

کاشت موی سیفر یا همان کاشت مو با روش FUE با استفاده از دستگاه های خاصی که وجود دارد انجام میشود.با استفاده از دستگاه های کاشت موی سافر میتوان گرافت ها را به راحتی از نواحی پشت سر استخراج کرد. بهتر است بدانید افرادی که از روش کاشت موی safer  استفاده میکنند میتوانند در طی یک جلسه شاهد پیوند ۱۰ الی ۱۲ هزار تار مو باشند و به سرعت به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنند.

 

مقایسه روش کاشت مو سافر در مقابل روش FUE

کاشت مو به روش سافر با روش های کاشت مو FUE تفاوت زیادی ندارد و تقریبا در هر دوی این روش ها از متد یکسان برای رفع ریزش موی بیماران استفاده میشود. بهتر است بدانید این روش ها برای همه ی افراد مناسب نیستند به همین دلیل برخی از بیماران به دلیل شرایط خاصی که دارند مجبور خواهند بود تا به استفاده از روش های قدیمی بپردازند.

باید به این نکته توجه داشته باشید که به طور کلی انتخاب روش های کاشت مو به عهده ی متخصصان زیبایی خواهد بود به همین دلیل با انتخاب بهترین متخصصان زیبایی نیز میتوانید به انتخاب بهترین روش ها بپردازید و همیشه لازم نیست با روش های مختلف آشنا شوید.

کاشت مو به روش سافر

معایب کاشت مو به روش سافر

کاشت مو به روش سافر معایبی هم دارد که باعث شده در حال حاضر برخی از متخصصان از روش های دیگر استفاده کنند. بهتر است بدانید در این روش احتمال انتقال بیماری های مختلف بین بیماران تا حد زیادی افزایش می یابد چون امکان استریل کردن همه ی قسمت های دستگاه وجود ندارد. عیب دیگر این روش هم ای است که نواحی انتقال دهنده ممکن است دچار آسیب شوند.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم