کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو به روش مدرن در خانم ها

نوشته شده در تاریخ ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ در دسته تعداد بازدید 27 views

کاشت مو به روش مدرن در خانم ها

کاشت مو به روش مدرن

با توجه به این که ریزش موی ارثی در خانم ها هم وجود دارد، کاشت مو یکی از روش هایی خواهد بود که خانم ها میتوانند برای رفع کچلی و طاسی خود مورد استفاده قرار دهند. کاشت مو در گذشته باعث به وجود آمدن مشکلات زیادی برای بیماران میشده است اما در حال حاضر به علت اینکه محققان به ابداع روش های جدید برای کاشت مو پرداخته اند احتمال هر گونه عارضه به حداقل ممکن رسیده است. کاشت مو به روش مدرن موضوعی است که قصد داریم در این مطلب شما را بیشتر با آن آشنا کنیم.

 

کاشت مو به روش مدرن در خانم ها

کاشت مو به روش مدرن باعث شده است تا بسیاری از عوارض کاشت مو در خانم ها کاهش پیدا کند به همین دلیل در حال حاضر متقاضیان روش های کاشت مو تا حد زیادی افزایش یافته اند. در روش های کاشت مو به روش مدرن از جراحی استفاده نمیشود و در عوض دستگاه های تمام اتوماتیک وظیفه استخراج فولیکول ها را به عهده خواهند داشت که همین باعث میشود بیماران به نتایج بهتری دست پیدا کنند.

از میان روش های کاشت مو به روش مدرن میتوان به SUT و FUE اشاره کرد. این روش ها برای درصد زیادی از بیماران که دچار ریزش موی ارثی شده اند یکی از بهترین گزینه ی ممکن خواهد بود. در این روش ها از بی حسی موضعی استفاده میشود به همین دلیل بیماران احساس درد و ناراحتی نخواهند کرد. بهتر است بدانید افرادی که به علت جراحات مختلف دچار ریزش مو شده اند هم میتوانند از آن استفاده کنند.

کاشت مو به روش مدرن

سن مناسب برای کاشت مو به روش مدرن

برای کاشت مو به روش مدرن باید از یک سری شرایط خاص برخوردار بود که سن یکی از مهمترین آن ها میباشد. بهتر است بدانید به طور کلی برای استفاده از روش های کاشت مو باید حداقل ۲۵ سال سن داشت اما خانم ها معمولا دچار این محدودیت نخواهند بود و میتوانند با دستور پزشک در سنین پایین تر هم از این روش استفاده کنند.

استفاده از روش های کاشت مو در سنین پایین تر از ۲۵ سال در آقایان باعث میشود تا احتمال ریزش موهای کاشته شده تا حد زیادی افزایش پیدا کند به همین دلیل آقایان باید تا این سنین حداقل صبر کنند.

کاشت مو به روش مدرن

شرایط کاشت مو به روش مدرن در خانم ها

علاوه بر سن برای کاشت مو به روش مدرن شرایط دیگری نیز وجود دارد که باید به آن توجه داشته باشید. بهتر است بدانید افرادی که از روش های جدید استفاده میکنند هم باید بانک موی مناسب داشته باشند چون در این روش ها هم امکان انتقال فولیکول ها از سایر افراد وجود نخواهد داشت و فقط میتوان از موهای خود بیماران استفاده نمود.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

کاشت مو به روش مدرن در خانم ها
۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم