کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو به روش BHT

نوشته شده در تاریخ ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ در دسته تعداد بازدید 23 views

کاشت مو به روش BHT

کاشت مو به روش BHT

کاشت مو به روش BHT

ریزش مو و کچلی یکی از مشکلاتی است که میتوانید زیبایی را تا حد زیادی کاهش دهد به همین دلیل باید با مشاهده ی اولین علائم آن به درمان این مشکل پرداخت.برای درمان ریزش مو روش های کاشت میتواند بهترین روش ممکن باشد چون با استفاده از این روش ها میتوان به موهایی با ظاهر کاملا طبیعی دست پیدا کرد.علاوه بر این موهایی که با استفاده از این روش ها بدست می آیند به صورت کاملا طبیعی رشد میکنند. کاشت مو به روش BHT جزء بهترین روش کاشت موی طبیعی به شمار میرود به همین دلیل بسیاری از متخصصان از آن استفاده میکنند.

کاشت مو به روش BHT

کاشت مو BHT چیست؟

کاشت مو به روش BHT  از روش های کاشت مو است که بسیاری از افراد میتوانند بدون هیچگونه محدودیت از آن استفاده کنند.در واقع این روش بیشتر برای افرادی به کار گرفته میشود که بانک موی کافی ندارند و نمیتوانند با استفاده از روش های دیگر به نتیجه برسند.در کاشت مو به روش BHT متخصص کاشت مو BHT فولیکول های مو را از قسمت های مختلف بدن برداشت میکند و آن را به ناحیه ی سر پیوند میزند.این روش میتواند برای آقایان که از بانک موی کافی در قسمت های مختلف بدن برخوردار هستند بسیار مناسب باشد.

 

چه کسانی می توانند از کاشت موی BHT استفاده کنند؟

همانطور که گفتیم برای استفاده از این روش افرادی مناسب هستند که در قسمت سر خود بانک موی کافی نداشته باشند و لازم باشد از سایر نواحی بدن موها برای پیوند انتخاب شوند.معمولا برخی از افراد تصور میکنند به علت این که در این روش موها از قسمت های مختلف بدن برداشته میشوند هزینه کاشت مو به روش BHT چندین برابر روش های دیگر است اما این موضوع در همه ی موارد صحیح نیست.

 

عوارض کاشت مو به روش BHT

کاشت مو به روش BHT عوارض خاصی را به دنبال ندارد و اکثر افرادی که آن را انجام میدهند بدون کوچکترین مشکل از موهای جدید خود بهره میگیرند.اما از میان عوارض مختلف این روش میتوان به خونریزی،تورم،عفونت،قرمزی و حتی ریزش موهای کاشته شده اشاره کرد البته باید توجه داشته باشید که این عوارض فقط در مواردی نادر به وجود می آید و در صورتی که از مرکز کاشت مو FIT که اعتبار بالایی داشته باشد استفاده کنید قطعا مشکلی برایتان به وجود نمی آید.

کاشت مو به روش BHT

کاشت مو BHT در ایران و جهان

کاشت مو به روش BHT در ایران و جهان متقاضیان یکسانی دارد و افراد با توجه به محدودیتی های که دارند تصمیم میگیرند تا از این روش یا روش های دیگر برای رفع کچلی و طاسی بهره بگیرند.

امتیازاین مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم