کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو به روش fci

نوشته شده در تاریخ 18 نوامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 815 views

کاشت مو به روش fci

کاشت مو به روش fci

کاشت موی طبیعی با محدودیت هایی همراه است ، برخورداری از بانک موی مناسب و سالم از جمله ی این محدودیت ها است که باعث می گردد برخی افراد قادر به انجام چنین عملی نباشند ، اما در حال حاضر به برخی از روش های تحقیقاتی می توان چشم امید داشت ، در همین راستا در این مقاله ، مزایا و معایب کاشت مو به روش fci به عنوان یکی از روش های کاشت مو که در مرحله ی تحقیقاتی قرار دارد ، پرداخته شده است .

کاشت مو به روش fci

در کاشت مو به روش fci ، در آزمایشگاه با استفاده از فناوری تکثیر مو ، بانک مو را تکمیل می کنند و پس از آن کاشت مو را انجام می دهند ، در واقع در این روش ابتدا از ناحیه بانک موی فرد تعدادی مو را از پشت سر برداشت کرده و در آزمایشگاه سلول های مورد نیاز را برداشت می کنند به طوری که تعداد آن ها از یک عدد به ۱۰۰ الی ۱۰۰۰ عدد تار مو برسد ، بدین ترتیب دیگر مشکل بانک مو در افراد فاقد بانک موی مناسب حل خواهد شد .

کاشت مو به روش fci

مزایا  fci

  • عدم نیاز به برداشت فولیکول های مورد نیاز از محل بانک موی فرد
  • در این روش کاشت مو می توان تغییراتی محسوس در حالت خواب مو، مدل و قطر مو ایجاد کرده و نتایج طبیعی و زیباتری حاصل نمود .
  • در این روش دیگر نگرانی از جهت نابودی و هدر رفت گرافت های بانک مو وجود ندارد زیرا به اندازه کافی بانک مو می توان تهیه کرد.
  • امکان استفاده از بانک موی فرد دیگر نیز به عنوان بانک مو وجود دارد .
  • از آنجا که به کمک روش fci می توان تغییراتی در موها ایجاد کرد و آنها را به حالت دلخواه نزدیک ساخت ، لذا نازک بودن موها و همچنین رنگ دانه های مو اهمیتی ندارد .

کاشت مو به روش fci

معایب fci

از آنجا که عمل کاشت مو به روش fci در مرحله ی تحقیقاتی قرار دارد ، به طور کامل مزایا و معایب آن مشخص نشده است ، با این حال می توان از معایب این روش ، به موارد زیر اشاره نمود :

  • عدم اجرایی شدن نتایج نهایی بر روی انسان
  • هزینه بالای انجام این روش
  • تحقیقاتی بودن این روش و نیاز به مطالعات و آزمایش های بیشتر

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم