کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو به روش SUT اس یو تی

نوشته شده در تاریخ 24 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 905 views

کاشت مو به روش SUT اس یو تی

کاشت مو به روش SUT اس یو تی

بسیاری از افراد هنوز هم تصور میکنند که کاشت مو به روش های قدیمی انجام میشود به همین دلیل انتظار دارند با استفاده از کاشت مو عوارض قابل توجهی برایشان به وجود آید. همین باعث شده است تا بسیاری از افراد سعی کنند برای رفع ریزش موهای خود از روش های دیگر استفاده کنند و به همین علت به نتیجه ی مناسبی دست پیدا نکنند. بهتر است بدانید کاشت مو روشی است که در گذر زمان پیشرفت های زیادی کرده است و امروزه افرادی که از روش های جدید استفاده میکنند تقریبا عارضه ای خطرناکی را تجربه نخواهند کرد به همین دلیل میتوان بدون هیچگونه نگرانی از روش های کاشت مو استفاده کرد. کاشت مو به روش اس یو تی یا SUT از جدیدترین روش هاست که در این مطلب تصمیم گرفته ایم به آن بیشتر بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

شرایط کاشت موی اس یو تی چیست؟

برای استفاده از روش های مختلف کاشت مو شرایط گوناگونی مورد نیاز است که برای استفاده از هر کدام از روش ها باید شرایط مورد نیاز را دارد بود. کاشت موی اس یو تی هم شرایط خاصی دارد که در صورتی که از آن برخوردار باشید میتوانید از آن استفاده کنید و شاهد مزایای فوق العاده ی آن باشیم. یکی از مهمترین شرایط استفاده از این روش این است که بانک موی کافی داشته باشید چون در این روش نمیتوان همه ی فولیکول ها را به صورت سالم استخراج کرد و همین باعث میشود برای افرادی که بانک موی ضعیف دارند از روش SUT استفاده نشود.

کاشت مو به روش SUT اس یو تی

کاشت مو به روش SUT چگونه انجام میشود؟

یکی از مهمترین تفاوت های کاشت مو اس یو تی با روش های دیگر این است که برای کاشت مو با این روش از دستگاه های اتوماتیک استفاده میشود و همین هم باعث شده تا این روش نسبت به سایر روش هایی که وجود دارد مزایای قابل توجهی را به دنبال داشته باشد. در کاشت مو به روش SUT بعد از این که فولیکول ها با استفاده از دستگاه های مخصوص استخراج شدند مانند روش های دیگر پیوند زده خواهند شد.

مزایا و معایب کاشت مو اس یو تی چیست؟

همانطور که گفتیم در کاشت مو اس یو تی به درصدی از فولیکول هایی که استخراج میشود اسیب وارد خواهد شد به همین دلیل نمیتوان برای همه ی افراد از آن استفاده کرد. این یکی از بزرگترین معایب این روش است. از مزایای کاشت مو SUT میتوان به عدم برجای ماندن جای بخیه، کاهش ریسک عفونت و خونریزی، خط رویش طبیعی مو و کاهش تعداد جلسات کاشت مو اشاره نمود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم