کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو به روش SUT

نوشته شده در تاریخ 16 جولای 2018 در دسته تعداد بازدید 2,455 views

کاشت مو به روش SUT

آیا کاشت مو SUT روش جدیدی است؟ معایب کاشت مو SUT و مزایای آن چیست؟ هزینه کاشت مو SUT چقدر می باشد؟ روش کاشت مو SUT آیا در کشورهای دیگر نیز وجود دارد؟

 

مراحل کاشت مو به روش SUT 

در واقع همان روش کاشت مو FIT می باشد. با این تفاوت که برداشت فولیکول‌های مو به صورت گروهی و دانه‌ای از پشت سر شخص با دستگاه های اتوماتیک و غیر دقیق انجام میشود. در بعضی از مواقع این دستگاه موجب آسیب رساندن به گرافت های موی برداشته شده می‌شوند. در روش کاشت SUT تعداد خیلی زیادی از فولیکول های مو ممکن است از بین بروند. این روش اصطلاحا به دلیل S اول کلمه SAFER با نام SUT شناخته می شود.

متد SUT همانطور که در بالا به آن اشاره شد همان روش Safer می باشد. روش قدیمی و منسوخ شده SUT در سال ۲۰۰۰ میلادی وارد ایران شد اما تا به امروز تکامل پیدا کرده و رو به بهبودی رفته است.

معایب روش SUT

اولین نقص این روش این است که پس از مدتی که از استفاده این دستگاه گذشت انجمن متخصصان پوست تهران طی نامه شماره پ/۷۵۱۴۸۵ مورخه ۸۱/۱۲/۱۸ ممنوعیت این دستگاه را به سبب ایراد خسارات جبران ناپذیر اعلام نمود.

برتریهای روش SUT

روش  SUT یکی از بروزترین روشهای موجود در این حرفه میباشد که بعد از متدهایی از جمله FUT , FIT , HRT و …. آمده است و تاکنون پیشرفت قابل توجهی نسبت به دیگر روش ها دارد.

در این روش نیازی به برش و جراحی نداریم و باعث بروز زخم و طی کردن دوره نقاهت طولانی نمی شود که مانند ترمیم مو هیچگونه خطر خاصی برای بیمار ندارد. علت این برتری برداشت سریع و دقیق موهای پیوندی توسط ابزارهای پیشرفته است بطوریکه پس از آن بایستی این موهای پیوندی نگهداری شده تا مرحله کاشت آن برسد.

همچنین استفاده از اسلیفت­های بسیار ظریف کاشت گرافت­هایی که با فاصله­ای کمتر از یک میلی متر انجام می شود و مهمتر از همه چیز که از نظر مراجعه کنندگان از اهمیت زیادی برخوردار است سرعت انجام کار و پیوند موی بیشتر که تقریبا ایجاد تراکمی دو الی سه برابر روشهای دیگر میتواند ایجاد کند.

از دیگر مزایای روش SUT نسبت به دیگر متدها این است که می توان موهای کاشته شده را در همان روز اول در اندازه های  نیم الی یک سانت با تراکم مناسب مشاهده کند که این مهم باعث میشود بیمار از همان روز بعد از جراحی میتواند به زندگی عادی خویش بدون هیچگونه مشکلی در جامعه بپردازد.

 

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم