کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو دائمی

نوشته شده در تاریخ 24 نوامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 643 views

کاشت مو دائمی

کاشت مو دائمی

معمولا بسیاری از افراد ریزش مو را مشکلی میدانند که قابل درمان نیست و باید برای رفع آن از روش های موقت استفاده کرد. در صورتی که شما هم جزء این افرادید بهتر است بدانید در سالهای اخیر روش های زیادی به وجود آمده است که با استفاده از آن میتوان برای همیشه از شر ریزش مو و کچلی خلاص شد. کاشت مو دائمی یکی از این روش هاست که نسبت به روش های دیگر مزایای فوق العاده ای خواهد داشت به همین دلیل در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

مراحل کاشت مو دائمی

در سالهای اخیر متقاضیان کاشت مو تا حد زیادی افزایش پیدا کرده است. این موضوع بیشتر به دلیل این است که امروزه عوارض کاشت مو که در روش های قدیمی وجود داشته برای بیماران به وجود نخواهد آمد به همین دلیل بیماران میتوانند با کمترین مشکل و عارضه به نتیجه ی دلخواه دست یابند. برای کاشت مو معمولا از بی حسی موضعی استفاده میشود به همین دلیل مشکلی برای بیمار به وجود نخواهد آمد.

در روش های جدید کاشت موی دائمی متخصصان برداشت فولیکول ها را با دستگاه های اتوماتیک و پیشرفته انجام میدهند که این کار باعث میشود شاهد برجای ماندن جای بخیه نباشیم و علاوه بر این سرعت کاشت مو افزایش پیدا کند. بعد از این که فولیکول ها برداشته شده با استفاده از روش های مختلفی که وجود دارد موها در نقاطی که مشخص شده، کاشته خواهد شد.

کاشت مو دائمی

مزایای کاشت موی دائمی

قطعا مزایای کاشت موی دائمی نسبت به روش های دیگر بی شمار خواهد بود چون این روش تنها روشی است که با استفاده از آن میتوان به رفع قطعی ریزش موی آندروژنیک و یا مردانه پرداخت. ضمن اینکه روش های کاشت مو در مدت زمانی بسیار کوتاه نتیجه بخش خواهند بود تا جایی که بیمار بعد از چند ماه شاهد رشد موهایی جدید و ظاهری کاملا طبیعی دارند خواهد بود.

کاشت مو دائمی

مراقبت های بعد از کاشت مو

توجه به مراقبت های بعد از کاشت مو دائمی تاثیر زیادی در نتایج عمل خواهد داشت به همین دلیل باید تا جایی که امکان دارد برای آن اهمیت قائل شوید. مراقبت های بعد از کاشت مو چندان سخت نیست. کافی است به روش شستشوی سر و بهداشت آن توجه کافی داشته باشید و داروهایی که تجویز میشود را به صورت منظم استفاده کنید تا شاهد مشکل خاصی نباشید.

البته تمامی نکات لازم در جلسه ی مشاوره ی کاشت مو توسط متخصصان گفته خواهد شد به همین دلیل لازم نیست از این بابت نگرانی خاصی داشته باشید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم