کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

جدیدترین روش کاشت مو در ایران

نوشته شده در تاریخ 16 فوریه 2019 در دسته تعداد بازدید 354 views

جدیدترین روش کاشت مو در ایران

کاشت مو در ایران

روش کاشت مو در ایران دچار پیشرفت های قابل توجهی شده است به همین دلیل افرادی که قصد دارند به رفع کچلی و طاسی خود بپردازند میتوانند به راحتی از خدماتی که در کلینیک های داخل کشور ارائه میشود، استفاده نمایند. با وجود پیشرفت های زیادی که در زمینه ی درمان ریزش مو به وجود آمده است هنوز هم روش های کاشت مو جزء بهترین روش ها برای درمان ریزش مو به شمار میروند به همین دلیل متقاضیان این روش در سالهای گذشته افزایش قابل توجهی پیدا کرده است.

 

کاشت مو و روش های آن

روش کاشت مو در ایران و کشور های دیگر تقریبا یکسان است. به علت اینکه برای کاشت مو متقاضیان زیادی وجود دارد بسیاری از کلینیک ها خود را با جدیدترین تکنولوژی هایی که در این حوزه وجود دارد همگام میکنند تا بتوانند به جلب رضایت بیماران خود بپردازند به همین دلیل افرادی که قصد دارند از روش های کاشت مو استفاده کنند میتوانند در کمترین زمان ممکن به انتخاب کلینیک ها بپردازند.

در حال حاضر روش های زیادی برای کاشت مو به وجود آمده است که از میان آن ها روش های SUT,FIT,FUE وFUT بیشتر از روش های دیگر مورد استفاده قرار میگیرند. برای استفاده از هر کدام از این روش ها شرایط خاصی وجود دارد به همین دلیل افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند باید از شرایط لازم برخوردار باشند.

کاشت مو در ایران

جدیدترین روش کاشت مو در ایران

جدیدترین روش کاشت مو در ایران روش SUT میباشد. به دلیل مزایایی که این روش دارد استفاده از آن در سالهای اخیر افزایش قابل توجهی پیدا کرده است. افرادی که قصد دارند از این روش استفاده کنند باید بانک موی قوی داشته باشند به همین دلیل اگر دچار ریزش موی شدید شده اید و درصد زیادی از موهایتان دچار ریزش شده است ممکن است نتوانید از این روش استفاده کنید.

بهتر است بدانید در روش SUT احتمال خونریزی و حتی عفونت کمتر از روش های دیگر خواهد بود و با این روش جای زخم و بخیه باقی نخواهد ماند که خود این یکی از مهمترین مزایای این روش خواهد بود.

کاشت مو در ایران

نکات مهم بعد از کاشت مو در ایران

همانطور که اشاره کردیم تفاوت زیادی میان روش کاشت مو در ایران و کشور های دیگر وجود دارد ندارد اما افرادی که قصد دارند از این روش ها استفاده کنند باید به مراقبت های بعد از آن توجه زیادی داشت باشند تا بتوانند به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند. از میان مراقبت های بعد از کاشت میتوان به استفاده از داروهای تجویز شده، شستشوی مناسب سر، تغذیه ی مناسب، توقف استعمال دخانیات و … اشاره نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم