کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بهترین مرکز کاشت مو در جنوب تهران

نوشته شده در تاریخ 11 مارس 2019 در دسته تعداد بازدید 436 views

بهترین مرکز کاشت مو در جنوب تهران

بهترین مرکز کاشت مو در جنوب تهران

ریزش مو معمولا تاثیر زیادی در کاهش زیبایی افراد خواهد داشت و باعث میشود بیماران مشکلات روحی زیادی را تجربه کنند به همین دلیل باید بعد از بررسی علت دقیق آن به فکر استفاده از روشی مناسب بود تا بتوان به رفع سریع این مشکل پرداخت. بهتر است بدانید با وجود اینکه روش های زیادی برای درمان ریزش مو وجود دارد کاشت مو تنها روشی خواهد بود که در اکثر موارد میتوان برای رشد موهای جدید از آن استفاده کرد. در ادامه به بهترین مرکز کاشت مو در جنوب تهران خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

بهترین متخصص کاشت مو در جنوب تهران

در صورتی که قصد دارید به کاشت مو در جنوب تهران بپردازید باید به این نکته توجه داشته باشید که تعداد مراکز معتبر در نواحی جنوب تهران کم نیست اما در حال حاضر کلینیک های غیر مجاز هم به شدت افزایش پیدا کرده اند به همین دلیل باید قبل از هر چیز برای استفاده از روش های کاشت مو به وجود مجوز های کاشت مو در مرکز مورد نظر خود توجه داشته باشید.

داشتن مجوز های مختلف از وزارت بهداشت و سازمان های مختلف به این معناست که کلینیکی که به آن مراجعه کرده اید به صورت قانونی به ارائه خدمات کاشت مو می پردازد اما باید علاوه بر این به تخصص پزشکان نیز توجه ویژه ای داشته باشید. کاشت مو باید فقط توسط متخصصان زیبایی انجام شود و پزشک عمومی به هیچ وجه صلاحیت انجام آن را نخواهد داشت.

هزینه کاشت مو در تهران

هزینه کاشت مو در جنوب تهران کمتر از نواحی شمال شهر خواهد بود چون محل کلینیک تاثیر زیادی در هزینه ی کاشت مو خواهد داشت. بهتر است بدانید دستمزد جراحان نیز باعث تغییر هزینه ی روش های کاشت مو میشوند به همین دلیل برای اینکه به نتایج دلخواه دست پیدا کنید باید هزینه ی بیشتری را پرداخت نمایید.

بهتر است بدانید کاشت مو تحت پوشش اکثر بیمه های درمانی قرار نمی گیرد اما در حال حاضر بسیاری از کلینک ها به کاشت موی اقساطی می پردازند به همین دلیل میتوانید با پرداخت قسطی هزینه ی این روش به راحتی از آن استفاده نمایید.

بهترین روش کاشت مو

برای رفع کچلی و طاسی تنها کاری که باید انجام دهید این است که به انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو در جنوب تهران بپردازید چون انتخاب بهترین روش تا حد زیادی به شرایط بیماران بستگی خواهد داشت.روش های SUT ، FIT ، FUT ، FUE در حال حاضر جزء روش های رایج کاشت مو به شمار میروند که در مراکز معتبر از آن ها استفاده میشود.

کاشت مو در جنوب تهران

مبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم