کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

آیا کاشت مو در زنان امکان پذیر است؟

نوشته شده در تاریخ 8 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 545 views

آیا کاشت مو در زنان امکان پذیر است؟

آیا کاشت مو در زنان امکان پذیر است؟

آیا کاشت مو در زنان امکان پذیر است؟

ریزش مو در زنان مانند مردان میتواند انواع مختلفی داشته باشد به همین دلیل برای درمان آن هم از روش های مختلف استفاده خواهد شد. معمولا اکثرا خانم ها به علت تغییرات هورمونی و مشکلات روحی دچار ریزش مو میشوند که در این صورت با استفاده از درمان های دارویی به راحتی به نتیجه ی مناسب دست پیدا میکنند اما در برخی موارد برای درمان ریزش موی خانم ها باید از روش هایی مانند کاشت مو استفاده کرد. بسیاری از افراد تصور میکنند کاشت مو روشی است که فقط برای آقایان استفاده میشود اما بهتر است بدانید امروزه درصد زیادی از متقاضیان کاشت مو را خانم ها تشکیل میدهند و آمار کاشت مو در زنان دائما در حال افزایش است. این موضوع به علت این است کهدر بسیاری از مواقع کاشت مو تنها روشی خواهد بود که با استفاده از آن میتوان به درمان حتمی ریزش مو پرداخت.

کاشت مو در زنان در چه مواردی توصیه میشود؟

همانطور که گفتیم کاشت مو در زنان هیچ مشکلی ندارد و خانم ها میتوانند به وسیله ی کاشت مو به نتایج قابل قبولی دست پیدا کنند. اما به صورت کلی کاشت مو در مواردی توصیه میشود که ریزش موی خانم ها با الگوی مردانه باشد و شاهد عقب رفتن خط رویش مو باشیم. در این موارد معمولا موها به سرعت نازک میشوند. علاوه بر این در مواردی که فرد به علت جراحت، سوختگی، تصادف و … دچار ریزش موی دائمی میشود بهتر است برای رفع ریزش مو از کاشت مو استفاده کند چون روش های دیگر معمولا نتیجه ی مناسب به دنبال نخواهند داشت.

آیا کاشت مو در زنان امکان پذیر است؟

کاشت مو در زنان چگونه انجام میشود؟

روش کاشت مو در زنان تفاوتی با مردان ندارد و تقریبا از روش های یکسانی برای این کار استفاده میشود. در حال حاضر روش های SUT و FIT رایج ترین روش هایی هستند که برای کاشت موی خانم ها به کار گرفته میشوند. برای انجام این روش ها ابتدا محل کاشت مو به صورت کامل بی حس خواهد شد تا بیمار دچار درد و ناراحتی نشود. بعد از این از ناحیه ای به عنوان ناحیه ی مناسب اهدا کننده مو در نظر گرفته میشود و پیازهای مو از این ناحیه دریافت میشوند. در انتها پیاز هایی که برداشته شدند با توجه به خط رویش طبیعی مو در نواحی مورد نظر کاشته میشوند.

مزایای کاشت مو در زنان چیست؟

کاشت مو در زنان در بسیاری از مواقع میتواند تنها روش درمانی برای رفع ریزش مو باشد به همین دلیل استفاده از آن باعث میتواند نتایج فوق العاده ای به دنبال داشته باشد. بر خلاف باورهایی که وجود دارد کاشت مو در خانم ها کاملا نتیجه میدهد و باعث میشود ریزش موی فرد برای همیشه به پایان برسد. استفاده از روش های کاشت مو عوارض خطرناک به دنبال نخواهد داشت و برای اکثر افراد توصیه میشود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم