کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو عالی

نوشته شده در تاریخ 26 نوامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 448 views

کاشت مو عالی

کاشت مو عالی

افرادی که دچار ریزش مو  میشوند باید در سریعترین زمان ممکن برای رفع آن به متخصصان زیبایی مراجعه کنند چون ریزش مو میتواند تاثیرات بدی بر روی روحیه انسان داشته باشد به همین دلیل در صورتی که درمان نشود قطعا مشکلات زیادی به دنبال خواهد داشت. در حال حاضر از میان روش های مختلفی که برای درمان ریزش مو وجود دارد کاشت مو یکی از بهترین روش ها خواهد بود به همین دلیل در ادامه به روش های کاشت مو عالی خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

روش های کاشت مو عالی

روش های کاشت مو امروزه دچار تغییرات زیادی شده است به صورتی که در اکثر موارد به جای استفاده از روش های جراحی برای کاشت مو از دستگاه های اتوماتیک استفاده میشود به همین دلیل در اکثر موارد افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند میتوانند در یک جلسه شاهد پایان عمل کاشت مو باشند.

کاشت مو روش SUT تقریبا از بهترین روش های کاشت مو عالی است چون با استفاده از آن میتوان خط رویشی کاملا طبیعی به وجود آورد بنابراین در صورتی که برای رفع ریزش مو از این روش استفاده شود بیمار به موهایی با ظاهر کاملا طبیعی دست خواهد یافت. البته برای استفاده از این روش شرایط خاصی وجود دارد که از میان آن میتوان به داشتن بانک موی قوی اشاره کرد.

کاشت مو عالی

مراحل انجام کاشت مو با روش های جدید

مراحل انجام کاشت مو عالی با روش های جدید کمی با روش های قدیمی تفاوت خواهد داشت. تفاوت اصلی این روش ها با روش های قدیمی تر در این است که در روش های جدید برای برداشت فولیکول ها از روش های غیر جراحی استفاده میشود به همین دلیل متخصصان میتوانند به سرعت تعداد زیادی از فولیکول ها را استخراج کنند که همین باعث میشود کاشت مو در مدت زمانی کوتاه انجام شود.

بعد از این که فولیکول ها با استفاده از دستگاه های پیشرفته برداشته شدند با توجه به خط رویش طبیعی مو و عوامل مختلفی که وجود دارد در محل های مختلف سر پیوند زده میشود.

فواید کاشت مو عالی

در صورتی که از روش های کاشت مو عالی استفاده کنید قطعا شاهد فواید قابل توجه آن ها خواهید بود. استفاده از روش های کاشت مو نه تنها باعث رفع ریزش مو میشود بلکه افرادی که از آن استفاده میکنند شاهد کچلی مجدد نخواهند بود چون برای کاشت مو از فولیکول هایی استفاده میشود که امکان ریزش در آن وجود نداشته باشد.

 

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم