کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو قسطی و شرایط آن در بهترین کلینیک تهران

نوشته شده در تاریخ 14 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 874 views

کاشت مو قسطی و شرایط آن در بهترین کلینیک تهران

کاشت مو قسطی و شرایط آن در بهترین کلینیک تهران

اگر دچار ریزش مو شده باشد روش های زیادی وجود دارد که برای درمان کچلی و طاسی میتوانید استفاده کنید. در میان روش هایی که وجود دارد برخی از روش ها به طور کلی نتایج دائمی به دنبال نخواهند داشت و استفاده از آن ها برای افرادی توصیه میشود که قصد دارند به علت پرداخت هزینه ی کمتر به صورت موقت به رفع ریزش موی خود بپردازند. متاسفانه روش های دائمی در اکثر موارد جزء روش های گران قیمت به حساب می آیند به همین دلیل برخی از افراد نمیتوانند از آن استفاده کنند. در میان روش های دائمی روش کاشت مو یکی از متداولترین روش هایی است که امروزه برای رفع ریزش مو مورد استفاده قرار میگیرد. برای استفاده از این روش باید هزینه ی بیشتری پرداخت کرد اما در برخی موارد میتوانید با پرداخت کاشت مو قسطی از مزایای این روش بهره مند شود.

کاشت مو قسطی چیست؟

کاشت مو یکی از بهترین روش ها برای درمان ریزش مو است که در بسیاری از موارد افرادی که دچار ریزش مو میشوند مجبور خواهند بود برای دستیابی به نتیجه از این روش استفاده کنند اما متاسفانه برخی از افراد به علت هزینه ی بالایی که این روش دارد نمیتوانند از آن بهره بگیرند. برخی از کلینیک ها برای ارائه خدمات خود به این دسته از افراد به ارائه ی کاشت مو قسطی میپردازند. پرداخت هزینه ی کاشت مو به صورت قسطی باعث میشود تا بسیاری از افراد بتوانند از کاشت مو برای رفع ریزش موی خود استفاده کنند.

کاشت مو قسطی و شرایط آن در بهترین کلینیک تهران

شرایط کاشت مو قسطی چیست؟

شرایط کاشت مو قسطی در کلینیک های مختلف قطعا مختلف خواهد بود به همین دلیل برای اطلاع از آن حتما باید به کلینیک مورد نظر خود مراجعه کنید. معمولا شرایط کاشت مو اقساطی به این صورت است که در ابتدا درصدی از مبلغ تمام شده به صورت پیش پرداخت، پرداخت شود و مابقی آن را باید در ازای پرداخت چک یا سفته پرداخت کنید. البته ممکن است در برخی کلینیک ها نیاز به چک و سفته هم نباشد.

فواید کاشت مو چیست؟

درصورتی که قصد دارید از کاشت مو قسطی استفاده کنید قطعا باید قبل از هر چیز با فواید آن آشنا شوید و دلیل انتخاب کاشت مو را بدانید. بهتر است بدانید در اکثر موارد کاشت مو تنها روشی است که با استفاده از آن میتوان به درمان ریزش مو پرداخت. علاوه بر این افرادی که از کاشت مو استفاده میکنند در اکثر موارد شاهد رفع ریزش موهای خود به صورت دائمی خواهند بود و شاهد ریزش موی مجدد نخواهند بود.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

یک پاسخ به “کاشت مو قسطی و شرایط آن در بهترین کلینیک تهران”

  1. جواد رجبی گفت:

    سلام خسته نباشید من میخوام مو بکارم ولی میگن خیلی اذیت میشم کارشناسیو دارید باهام تماس بگیره بهم توضیح بده؟ شرایط اقساطش چطوره؟
    ۰۹۱۲۵۱۷۴۲۹۷
    ۰۹۹۰۱۲۹۵۹۳۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم