کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بررسی روش کاشت مو FUE

نوشته شده در تاریخ 3 فوریه 2019 در دسته تعداد بازدید 469 views

بررسی روش کاشت مو FUE

بررسی روش کاشت مو FUE

اگر قصد دارید از روش های کاشت مو اسفتاده کنید بهتر است تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید چون در حال حاضر برای کاشت مو روش های زیادی به وجود آمده است به همین دلیل افرادی که قصد دارند از این روش ها استفاده کنند در اکثر موارد دچار سرگردانی میشوند و نمیتوانند انتخاب مناسبی داشته باشند. بهتر است بدانید کاشت مو FUE یکی از رایج ترین روش های کاشت مو به شمار میرود که در بسیاری از کلینک های زیبایی مورد استفاده قرار میگیرد به همین دلیل در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت.

 

روش کاشت مو FUE

کاشت مو FUE جزء روش های جدید برای رفع کچلی و طاسی میباشد. در این روش از تکنولوژی های جدید برای رفع ریزش موی بیماران استفاده میشود به همین دلیل نبست به روش های قدیمی مزایای فوق العاده ای خواهد داشت. بهتر است بدانید در این پیوند موها به سرعت انجام خواهد شد به همین دلیل اکثر بیماران میتوانند در یک جلسه شاهد رفع ریزش موی خود باشند.

برای کاشت مو FUE باید بیماران بانک موی کافی و قوی داشته باشند علاوه بر این افرادی که قصد دارند از این روش استفاده کنند باید حتما به دلیل مشکلات ژنتیکی ریزش مو را تجربه کرده باشند. بهترین سن برای استفاده از این روش ۲۵ سال میباشد چون کاشت مو در قبل از این سنین باعث افزایش احتمال ریزش مو خواهد شد به همین دلیل مشکلات زیادی برای بیماران به وجود خواهد آمد.

بررسی روش کاشت مو FUE

مزایای کاشت مو FUE

کاشت مو FUE تنها روشی است که میتوان با استفاده از آن به صورت قطعی به خط رویش کاملا طبیعی دست پیدا کرد. عوارض این روش خوشبختانه کمتر از روش های قدیمی است و افرادی که از این روش استفاده میکنند میتوانند در یک الی دو جلسه شاهد کاشت تمام موهای لازم باشند.

کاشت مو FUE برای اکثر افرادی که دچار ریزش موی ژنتیکی شده اند مناسب میباشد و باعث میشود فرد در مدت زمانی کوتاه شاهد رشد موهایی جدید باشد.

 

معایب کاشت مو FUE

یکی از بزرگترین معایب کاشت مو FUE این است که برخی از افراد نمیتوانند از آن استفاده کنند. طبق تحقیقاتی که در مورد این روش انجام گرفته، امکان آسیب به فولیکول های برداشته شده بیشتر از روش های دیگر است به همین دلیل افرادی که بانک موی ضعیف دارند بهتر است از روش های دیگر استفاده نمایند.

بر خلاف تصوری که بسیاری از افراد دارند هزینه ی این روش تفاوت زیادی با روش های دیگر ندارد به همین دلیل نباید هزینه ی بالا را جزء معایب این روش دانست.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم