کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو FUG

نوشته شده در تاریخ 8 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 560 views

کاشت مو FUG

کاشت مو FUG

خوشبختانه در سالهای اخیر روش ها زیادی برای درمان ریزش مو به وجود آمده است به همین دلیل افرادی که دچار ریزش مو و کچلی میشوند میتوانند در اکثر موارد به نتایج دلخواه دست پیدا کنند و از ظاهر موهای جدید خود رضایت کافی داشته باشند. روش کاشت موی fug یکی از روش های کاشت مو است که میتوان با استفاده از آن به نتایج فوق العاده ای دست یافت به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به هزینه کاشت مو FUG و مواردی در مورد آن بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

هزینه کاشت مو FUG

همانطور که میدانید هزینه ی روش های مختلف کاشت مو بیشتر از روش های درمانی دیگر خواهد بود به همین دلیل افرادی که قصد دارند از این روش استفاده کنند باید قبل از هر چیز به فکر تهیه ی بودجه ی لازم برای کاشت مو باشند. اما نکته ای که باید بدانید این است که متاسفانه در حال حاضر تعرفه ی ثابتی برای روش های کاشت مو وجود ندارد به همین دلیل نمیتوان به صورت دقیق اعلام کرد.

کاشت مو FUG

در صورتی که قصد دارید از هزینه کاشت مو FUG اطلاع پیدا کنید بهتر است جستجو در سایت های مختلف را متوقف کنید چون هزینه ی کاشت مو در مراکز مختلف تا حد زیادی با یکدیگر تفاوت دارند به همین دلیل حتی برای تخمین هزینه ی کاشت مو هم نباید به سایت ها مراجعه کرد. مراجعه به کلینیک های زیبایی کار سختی نخواهد بود و باعث میشود از قیمتی که اعلام میشود اطمینان داشته باشید.

مزایای روش کاشت مو fug

کاشت موی fug یکی از بهترین روش های کاشت مو است چون برای انجام آن از روش های جراحی استفاده نمیشود و همین باعث میشود افرادی که از این روش استفاده میکنند دچار عوارض عمل های جراحی نشوند و دوران نقاهت بعد از کاشت مو بسیار پایین باشد هزینه کاشت مو FUG معمولا با روش های دیگر تفاوت خاصی ندارد به همین دلیل نمیتوان آن را جزء مزایای این روش دانست.

کاشت مو FUG

عوارض کاشت مو fug

در روش fug فولیکول ها به صورت دانه استخراج میشوند به همین دلیل افرادی که از این روش ها استفاده میکنند در اکثر موارد عارضه ی خطرناکی مشاهده نخواهند کرد. اما باید توجه داشته باشید که این روش هم مانند روش های دیگر کاشت مو ممکن است در مواردی نادر عوارضی به دنبال داشته باشد که از میان آن میتوان به عفونت، التهاب، اشکالات ظاهری در سر و … اشاره نمود.

برای اینکه دچار عوارض این روش نشوید باید بیشتر از اینکه به هزینه کاشت مو FUG توجه داشته باشید سعی کنید به انتخاب کلینیک های معتبر بپردازید چون مراجعه به کلینک های معتبر تاثیر زیادی در جلوگیری از عوارض احتمالی خواهد داشت.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم