کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مژه با موی طبیعی

نوشته شده در تاریخ 24 نوامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 758 views

کاشت مژه با موی طبیعی

کاشت مژه با موی طبیعی

زیبایی مژه ها برای خانم ها اهمیت زیادی دارد تا جایی که بسیاری از آن ها ترجیح میدهند برای افزایش زیبایی مژه دائما از روش های موقت استفاده کنند که همین باعث میشود مقدار زیادی از زمان و هزینه شان در مراجعه به سالن های زیبایی هدر رود. معمولا کاشت مژه مصنوعی یکی از رایج ترین روش هایی است که در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد و در برخی از موارد ممکن است عوارضی به دنبال داشته باشد به همین دلیل در این مطلب به یکی از ایمن ترین روش ها یعنی کاشت مژه با موی طبیعی خواهیم پرداخت.

کاشت مژه با موی طبیعی

کاشت مژه

همانطور که میدانید کاشت مژه مصنوعی روشی است که متقاضیان زیادی دارد چون با استفاده از این روش میتوان ظاهری نسبتا طبیعی را به وجود آورد. اما علت بالا بودن متقاضیان این روش تنها به علت اثر بخشی آن نیست بلکه متاسفانه در حال حاضر بسیاری از افراد با روش های ایمن مانند کاشت مژه با موی طبیعی آشنایی ندارند و همین باعث میشود حتی به استفاده از این روش ها فکر هم نکنند.

بهتر است بدانید کاشت مژه با موی طبیعی روشی است که نتایج آن به مراتب مناسب تر از کاشت موی مصنوعی خواهد بود و در اکثر مواردی افرادی که از این روش استفاده کنند میتوانند شاهد نتایجی فوق العاده باشند. این روش باعث میشود تا بیمار شاهد رشد موهایی دائمی باشد به همین دلیل لازم نیست برای داشتن مژه هایی زیبا دائما به آرایشگاه ها و سالن ها مراجعه کرد.

کاشت مژه با موی طبیعی

روش کاشت مژه طبیعی

برای کاشت مژه متخصصان به برداشت فولیکول ها از نواحی دور گوش بیمار و یا ناحیه ی پشت سر میپردازند. این کار با بی حسی موضعی انجام میشود به همین دلیل برای بیمار دردناک نخواهد بود. بعد از این که فولیکول ها برداشته شدند در لابه لای مژه های بیمار با رعایت جهت رویش موها کاشته میشوند.

معمولا برای اینکه بیمار شاهد رشد مژه های کاشته شده باشد باید حداقل ۳ ماه صبر کند البته با رعایت نکاتی که وجود دارد شاید این مدت مقداری کاهش پیدا کند اما به طوری کلی در حدود ۳ ماه خواهد بود.

مزایای کاشت مژه

یکی از مهمترین مزایای کاشت مژه با موی طبیعی که باید به آن توجه داشته باشید این است که استفاده از این روش به هیچ وجه عارضه ی بلند مدت به دنبال نخواهد داشت به همین دلیل در صورتی که عمل به صورت موفقیت آمیز انجام شود میتوان شاهد نتایج فوق العاده ی آن بود. علاوه بر این معمولا مژه های کاشته شده ضخامت و بلندی مطلوبی خواهند داشت و رضایت بیماران را جلب خواهد کرد.

 

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم