کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مژه تار به تار

نوشته شده در تاریخ 3 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 813 views

کاشت مژه تار به تار

کاشت مژه تار به تار

کاشت مژه تار به تار به چه صورت انجام میشود؟

بسیاری از خانم ها در طول روز برای افزایش زیبایی خود از لوازم آرایشی استفاده میکنند چون تصور میکنند استفاده از لوازم آرایشی تنها راهکاری است که میتوانند برای افزایش زیبایی خود استفاده کنند این در حالی است که امروزه روش های زیادی برای افزایش زیبایی وجود دارد که باعث میشود بتوانید بدون استفاده از لوازم آرایشی از زیبایی خود رضایت داشته باشید. کاشت مژه تار به تار یکی از این روش هاست که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

کاشت مژه تار به تار

کاشت مژه تار به تار

اگر دقت کرده باشید زیبایی چشم ها در چهره تاثیر زیادی دارد به همین دلیل استفاده از لوازم آرایشی مانند ریمل و … باعث افزایش شدید زیبایی میشود. شاید تصور کنید آرایش چشم یکی از بهترین کارها برای افزایش زیبایی باشد اما قطعا زمانی که با عوارض این روش ها آشنا شوید ترجیح میدهید از روش های موثر و ایمن تر مانند کاشت مژه تار به تار به استفاده کنید.

کاشت مژه تار به تار از روش هایی است که باعث میشود رشد مژه ها به صورت دائمی افزایش پیدا کند به صورتی که اکثر افراد با استفاده از این روش به آرایش مژه ها نخواهند پرداخت. مزیت قابل توجه این روش این است که با استفاده از آن حتی زمان خواب هم زیبایی کافی خواهید داشت و لازم نیست وقتتان را برای استفاده از روش های موقت مانند کاشت مژه ی مصنوعی و … هدر دهید.

کاشت مژه تار به تار

مراحل کاشت مژه تار به تار

برای کاشت مژه تار به تار از تکنیک های مختلفی استفاده میشود اما به طور کلی از میان روش های مختلفی که وجود دارد روش FIT متداول تر است چون متخصصان با استفاده از این روش میتوانند به راحتی و در کمترین زمان ممکن به استخراج بهترین فولیکول ها از نواحی مختلف سر بپردازند. فولیکول هایی که با این روش استخراج میشوند به صورت دستی در قسمت های مختلف بر روی پلک ها پیوند زده میشوند.

خوشبختانه برای کاشت مژه از بی حسی موضعی استفاده میشود به همین دلیل افرادی که نسبت به روش های بیهوشی حساسیت دارند هم میتوانند برای افزایش زیبایی مژه های خود از این روش استفاده کنند.

کاشت مژه تار به تار

عوارض کاشت مژه تار به تار

کاشت مژه تار به تار روشی کاملا ایمن است و میتوانید این اطمینان را داشته باشید که با استفاده از آن دچار مشکلات حاد نخواهید شد اما به طور کلی عوارض مختلف این روش به شرایط بیمار و تجربه ی متخصصان بستگی خواهد داشت به همین دلیل ممکن است در برخی موارد شاهد عفونت، خونریزی، عدم رشد موها و التهاب و عوارض این چنینی باشیم که البته احتمال آن بسیار کم خواهد بود.

5/5 - (1 امتیاز)
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم