کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مژه دائم به چه صورت است؟

نوشته شده در تاریخ 12 آگوست 2018 در دسته تعداد بازدید 388 views

کاشت مژه دائم به چه صورت است؟

کاشت مژه دائمی

کاشت مژه دائمی

مژه ها تاثیر زیادی را در زیبایی چشم ها دارند برای همین برای اینکه زیبا به نظر برسید باید به آن ها توجه داشته باشید.برای افزایش زیبایی مژه ها روش های مختلفی وجود دارد که با توجه به اهداف خود از روش های مختلف میتوانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. کاشت مژه دائم از روش هایی است که با استفاده از آن میتوانید به صورت عمری از مژه هایی زیبا برخوردار شوید.کاشت مژه طبیعی و دائم ظاهری کاملا طبیعی را خواهد داشت و مانند روش های دیگر لازم نیست دائم به ترمیم آن ها بپردازید.

روش های کاشت مژه دائم

کاشت مژه دائم توسط دکتر زیبایی صورت میگیرد.این کار با استفاده از روش های مختلفی که وجود دارد انجام خواهد پذیرفت.در برخی از این روش ها فولیکول ها مو توسط جراحی از قسمت های مختلف بدن برداشته میشود در حالی که روش هایی هم وجود دارد که در آن مژه ها با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک استخراج میشود.با توجه به این که روش های جراحی میتوانند عوارضی را به دنبال داشته باشند در حال حاضر به ندرت از آن ها استفاده میشود.در حال حاضر کاشت مژه طبیعی قابل رشد بیشتر به روش SUT انجام میشود.

کاشت مژه دائم

عوارض کاشت مژه دائم

کاشت دائم مژه یکی از روش هایی است که عوارض خاصی را به دنبال ندارد به همین دلیل میتوانید با خیال راحت از آن استفاده کنید.بهتر است بدانید این روش حتی از چسابندن مژه مصنوعی هم کم عارضه تر است چون در چسباندن مژه مصنوعی ممکن است از مواد شیمیایی استفاده شود که همین باعث حساسیت های پوستی و مشکلات دیگر خواهد شد.البته در کاشت مژه دائم ممکن است در برخی موارد شاهد تورم،قرمزی و ریزش موهای کاشته شده باشیم.

نکاتی که باید قبل از کاشت مژه بدانیم

قبل از کاشت مژه برای اینکه به نتایج دلخواه دست پیدا کنید باید از مصرف دخانیات و الکل بپرهیزید. همچنین استفاده از غذاهای مقوی که ویتامین های لازم را به بدن برساند باعث میشود تا رشد مژه ها بعد از کاشت به حداکثر برسد و علاوه بر این احتمال بروز عوارض به حداقل ممکن برسد.

هزینه کاشت مژه دائم

هزینه کاشت مژه دائم به عوامل مختلفی بستگی دارد به همین نمیتوان به صورت دقیق آن را اعلام کرد.تجربه ی متخصصان یکی از عواملی است که میتواند در هزینه ی کاشت مژه تاثیر داشته باشد علاوه بر این محلی که کلینیک در آن قرار دارد هم تاثیر بسزایی را در قیمت کاشت مژه خواهد داشت.

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم