کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

هزینه کاشت مژه دائم توسط دکتر

نوشته شده در تاریخ 16 فوریه 2019 در دسته تعداد بازدید 542 views

هزینه کاشت مژه دائم توسط دکتر

کاشت مژه دائم

برای افزایش زیبایی مژه ها روش های زیادی وجود دارد. برخی از افراد ترجیح میدهند به سراغ روش های موقت مانند استفاده از ریمل و سایر لوازم آرایشی بروند تا به نتایج دلخواه دست یابند این در حالی است که افراد زیادی وجود دارند که از روش های دائم استفاده کنند. به دلیل اینکه استفاده از روش های دائمی مزایای فوق العاده ای دارد تصمیم گرفته ایم در این مطلب به کاشت مژه دائم بپردازیم تا با آن آشنایی بیشتری پیدا کنید. بهتر است بدانید علاوه بر خانم ها، آقایان نیز میتوانند از این روش استفاده کنند و شاهد افزایش زیبایی خود باشند.

 

معایب و مزایای کاشت مژه دائم

کاشت مژه دائم نسبت به روش های کاشت مژه موقت مزایای زیادی دارد که باید به آن آشنایی داشته باشید. یکی از مهمترین مزایای این روش این است که مژه های کاشته شده با مژه های طبیعی بیمار تفاوت زیادی نخواهند داشت به همین دلیل ظاهری که برای فرد به وجود می آید بسیار رضایت بخش خواهد بود. علاوه بر این با استفاده از روش های کاشت مژه ی دائمی میتوان انتظار نتایج قطعی را داشت.

کاشت مژه دائم در بسیاری از مواقع تنها روش برای افزایش رشد دائمی مژه های بیماران خواهد بود چون استفاده از داروهای مختلف معمولا نتایج قابل توجهی به دنبال نخواهند داشت اما متاسفانه این روش برای همه ی بیماران با شرایط مختلف مناسب نخواهد بود و هزینه ی آن هم بیشتر از روش های دیگر است ضمن اینکه مژه های جدید رشد بیشتری خواهند داشت و باید به صورت منظم آن ها را اصلاح کرد.

کاشت مژه دائم

تفاوت کاشت مژه دائم و موقت

کاشت مژه دائم و موقت تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند این در حالی است که متاسفانه برخی از افراد تصور میکنند این روش ها تقریبا یکسان میباشند.
بهتر است بدانید در کاشت مژه دائمی متخصصان با استفاده از روش های جراحی به پیوند فولیکول ها از نواحی دیگر بدن میپردازند. این کار باعث میشود تا موهای کاشته شده تفاوتی با موهای طبیعی فرد نداشته باشد این در حالی است که در کاشت مژه موقت از چسب و … استفاده میشود و مژه هایی که کاشته میشوند ظاهری طبیعی نخواهند داشت.

 

هزینه کاشت مژه دائم

هزینه کاشت مژه دائم تا حد زیادی به شرایط بیمار بستگی خواهد داشت. افرادی که دچار ریزش شدید مژه ها شده اند باید هزینه ی بیشتری را پرداخت کنند اما علاوه بر این باید به این نکته توجه داشته باشید که دستمزد پزشک و اعتبار کلینیک نیز تاثیر زیادی در هزینه ی این روش خواهد داشت به همین دلیل باید برای اطلاع از هزینه ی کاشت مژه به صورت حضوری مراجعه فرمایید.

کاشت مژه دائم

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم