کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مژه در بارداری

نوشته شده در تاریخ 3 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 1,195 views

کاشت مژه در بارداری

کاشت مژه در بارداری

امروزه بسیاری از افراد ترجیح میدهند برای افزایش زیبایی چشم ها از روش های دائمی استفاده کنند چون استفاده از روش های موقت و ترفند های آرایشی نه تنها باعث اتلاف زمان خواهد شد بلکه باعث میشود تا در بسیاری از مواقع از زیبایی خود رضایت کافی نداشته باشند. کاشت مژه از روش هایی است که امروزه محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده است به طوری که بسیاری از کاربران سوالات مختلفی در مرد آن مطرح میکنند به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم تا به موضوع کاشت مژه در بارداری بپردازیم پس با ما همراه باشید.

کاشت مژه در بارداری

کاشت مژه در بارداری

بارداری یکی از دوران بسیار مهم برای خانم هاست که در آن مادر شدن را تجربه میکنند به همین دلیل باید در این دوران به سلامتی خود و نکاتی که وجود دارد توجه کافی داشته باشند تا سلامت خود و جنین کاهش پیدا نکند. همین موضوع باعث شده تا بسیاری از مادران برای استفاده از روش های مختلف مانند کاشت مژه در بارداری احتیاط بیشتری را در پیش گیرند.

بهتر است بدانید برای کاشت این افراد باید شرایط بیمار مورد بررسی قرار گیرد به همین دلیل در صورتی که قصد دارید روش های کاشت مژه دائمی را امتحان کنید بهتر است با پزشک زنان مشورت کنید. کاشت مژه مصنوعی هم به هیچ وجه در دوران بارداری توصیه نمیشود به همین دلیل بهتر است تا جایی که امکان دارد از روش های موثر تر برای افزایش زیبایی استفاده کرد.

کاشت مژه در بارداری

عوارض کاشت مژه

همانطور که اشاره کردیم کاشت مژه مصنوعی در دوران بارداری به هیچ وجه توصیه نمیشود. این موضوع به دلیل این است که برای کاشت مژه مصنوعی اغلب از مواد شیمیایی استفاده میشود و ممکن است این مواد شیمیایی وارد خون مادر شود به همین دلیل استفاده از آن احتمال مشکلات مختلف برای جنین را افزایش میدهد.

به طوری کلی بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از هر روشی که در آن از مواد شیمیایی استفاده شود میتواند مشکلاتی را برای سلامت جنین به وجود آورد  به همین دلیل باید با احتیاط برخورد کرد.

افزایش تراکم مژه

به جای استفاده از روش های کاشت مژه در بارداری میتوان از روش های طبیعی برای افزایش تراکم مژه در این دوران استفاده کرد. در میان روش های مختلف استفاده از روغن زیتون  و روغن کرچک یکی از بهترین گزینه ها برای زیباسازی مژه ها خواهد بود. برای استفاده از این روش ها کافی است مژه هایتان را با استفاده از برس ریمل به روغن ها آغشته کنید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم