کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تصویر نتایج کاشت مژه سه بعدی

نوشته شده در تاریخ 5 فوریه 2019 در دسته تعداد بازدید 1,061 views

تصویر نتایج کاشت مژه سه بعدی

کاشت مژه سه بعدی

کاشت مژه سه بعدی روشی است که در ادامه تصمیم گرفته ایم به آن بپردازیم چون در حال حاضر بسیاری از افراد برای افزایش زیبایی خود از ان استفاده میکنند. بهتر است بدانید با استفاده از این روش میتوان در مدت زمانی کوتاه به مژه هایی زیبا دست پیدا کرد. افرادی که از این روش استفاده میکنند معمولا از ظاهری که برایشان به وجود می آید رضایت کافی خواهند داشت چون برای کاشت مژه های سه بعدی از آخرین متد روز استفاده میشود. خوشبختانه هزینه ی این روش هم بسیار پایین تر از روش های مشابه است.

 

نتایج کاشت مژه سه بعدی

برخی از افراد ترجیح میدهند برای افزایش زیبایی مژه های خود به مراکز زیبایی مراجعه کنند تا در کمترین زمان ممکن شاهد افزایش زیبایی مژه هایشان باشند به همین دلیل آشنایی با کاشت مژه سه بعدی باعث میشود تا این افراد بتوانند تصمیم بهتری برای رفع کم پشتی مژه های خود بگیرند. بهتر است بدانید روش کاشت مژه ی سه بعدی جزء روش های موقت است و نتایج دائمی به دنبال ندارد.

کاشت مژه سه بعدی با استفاده از چسب ها و مژه های مخصوص این کار انجام میشود .در این روش مژه ها به صورت یکی در میان پیوند زده میشوند تا ظاهری رضایت بخش برای فرد به وجود آید. بهتر است بدانید برای اکستنشن مژه ی سه بعدی شرایط خاصی وجود ندارد و تقریبا همه ی افراد میتوانند از آن استفاده کنند. البته افرادی که دچار بیماری های عفونی چشم هستند نباید از آن استفاده نمایند.

 

ماندگاری نتایج کاشت مژه سه بعدی

کاشت مژه سه بعدی به هیچ وجه نتایج دائمی به دنبال نخواهد داشت و افرادی که از آن استفاده میکنند نهایتا میتوانند یک الی دو ماه شاهد باقی ماندن مژه ها بر روی چشم های خود باشند. البته این به عوامل زیادی بستگی خواهد داشت. بهتر است بدانید در برخی از موارد به علت استفاده از مواد بی کیفیت و مژه های ارزان قیمت ممکن است دوام مژه های کاشته شده به شدت کاهش یابد.

برای افزایش ماندگاری مژه های کاشته شده باید از هرگونه فشار به آن خودداری کرد چون این کار باعث میشود تا مژه ها سریع تر دچار ریزش شوند.

کاشت مژه سه بعدی

عوارض کاشت مژه سه بعدی

کاشت مژه سه بعدی به صورت مکرر پیشنهاد نمیشود چون مشکلات زیادی به دنبال خواهد داشت. خشکی چشم، عفونت، تاری دید و موارد این چنینی از عوارضی هستند که برخی از افراد دچار آن خواهند شد. البته استفاده ی موقت از مژه های مصنوعی معمولا مشکلی را به وجود نخواهد آورد و میتوان بدون نگرانی از نتایج آن بهره مند شد.

کاشت مژه سه بعدی

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

4.7/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم