کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مژه ی طبیعی

نوشته شده در تاریخ 3 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 847 views

کاشت مژه ی طبیعی

کاشت مژه ی طبیعی

در گذشته بسیاری از خانم ها ترجیح می دادند برای افزایش زیبایی خود از لوازم آرایشی استفاده کنند چون تصور می کردند استفاده از لوازم آرایشی بهترین گزینه است اما در حال حاضر به دلیل این که آشنایی آن ها با روش های دائمی افزایش یافته، بسیاری از افراد ترجیح میدهند از روش های دائمی استفاده کنند. در میان روش های مختلفی که برای افزایش زیبایی چهره استفاده میشود کاشت مژه ی طبیعی از روش هایی است که در سالهای اخیر متقاضیان زیادی پیدا کرده است به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم تا به اصول کاشت مژه ی طبیعی بپردازیم.

کاشت مژه ی طبیعی

اصول کاشت مژه ی طبیعی

کاشت مژه ی طبیعی نتایج بسیار مطلوبی به دنبال خواهد داشت و اکثر افراد بعد از استفاده از آن به نتایج دلخواه دست خواهند یافت اما این در صورتی خواهد بود که برای استفاده از این روش به اصولی که وجود دارد توجه شود تا شاهد نتایج مطلوب باشیم. یکی از مهمترین مواردی که باید در این زمینه به آن توجه شود انتخاب فولیکول و موهای مناسب برای مژه هاست.

انتخاب فولیکول های مناسب باعث میشود تا مژه های که کاشته میشوند هماهنگی بالا با سایر موها داشته باشند و به همین علت بیمار شاهد نتایجی کاملا طبیعی باشد. البته علاوه بر این برای کاشت مژه باید به این نکته هم توجه داشت که از موهایی استفاده نشود که مستعد ریزش باشند چون برداشت فولیکول های ضعیف در افرادی که مستعد ریزش مو هستند باعث ریزش مژه ها هم خواهد شد.

کاشت مژه ی طبیعی

بهترین روش کاشت

در حال حاضر میتوان به جرات گفت تمام روش های کاشت مژه ی طبیعی اثر بخشی قابل قبولی خواهند داشت و میتوان با استفاده از آن ها به نتایج قابل قبولی دست یافت به همین دلیل نباید در انتخاب روش های کاشت مژه بیش از حد حساسیت به خرج دهید. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است تا به متخصصان با تجربه مراجعه کنید تا بتوانند با توجه به شرایطی که دارید به انتخاب بهترین روش بپردازند.

مراقبت های بعد از کاشت

توجه به مراقبت های بعد از کاشت مژه ی طبیعی اهمیت بسیار زیادی دارد به طوری که در اکثر موارد اهمیت ندادن به آن باعث میشود تا شاهد عوارض مختلفی باشیم که به راحتی برطرف نخواهند شد.

استفاده از داروهایی که متخصصان تجویز میکنند اهمیت زیادی دارد چون باعث جلوگیری از عفونت خواهد شد به همین دلیل باید علاوه بر تمام توصیه هایی که انجام میدهند به مصرف منظم داروها هم توجه داشته باشید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم