کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت کلاه گیس چه شرایطی دارد؟

نوشته شده در تاریخ 27 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 608 views

کاشت کلاه گیس چه شرایطی دارد؟

کاشت کلاه گیس چه شرایطی دارد؟

درمان ریزش مو همیشه کار ساده ای نیست و متاسفانه بسیاری از افراد به علت شرایط خاصی که دارند نمیتوانند به صورت دائمی به رفع ریزش مو ی خود بپردازند. البته در برخی از موارد که ریزش موی فرد از نوع ارثی نیست میتوان با استفاده از داروهای گیاهی و شیمیایی به نتایج قابل قبولی دست پیدا کرد اما قطعا برای درمان ریزش موی ارثی باید از روش هایی چون کاشت کلاه گیس که هزینه زیادی برخوردار نیستند استفاده نمود.

در میان روش های درمانی که وجود دارد کاشت مو یکی از بهترین روش ها برای رفع ریزش موی ارثی است اما به علت هزینه و شرایط خاصی که دارد همه ی افراد نمیتوانند از آن استفاده کنند به همین دلیل سراغ روش های دیگر مانند کاشت کلاه گیس میروند. پیوند کلاه گیس یا روش ترمیم مو HRT یکی از بهترین روش هاست که میتوان از آن برای رفع موقت ریزش مو استفاده کرد.

کاشت کلاه گیس چیست؟

کاشت کلاه گیس یا ترمیم مو به روشی گفته میشود که در آن متخصصان با استفاده از موهای مصنوعی که از الیاف طبیعی ساخته شده اند به رفع موقت کچلی،طاسی و کم پشتی مو میپردازند. بهتر است بدانید در این روش به هیچ وجه از کلاه گیس استفاده نمیشود و تمامی لوازمی که استفاده میشود کاملا طبیعی است به همین دلیل شاهد مشکلاتی که در کلاه گیس شاهد آن هستیم نخواهیم بود ضمن این که موهای کاشته شده ظاهری کاملا طبیعی خواهد داشت و به راحتی از سر جدا نمیشود به طوری که میتوان با آن به استخر و حمام رفت.

کاشت کلاه گیس چه شرایطی دارد؟

ترمیم مو و یا کاشت کلاه گیس چه شرایطی دارد؟

بهتر است بدانید استفاده از روش ترمیم مو HRT  و یا کاشت کلاه گیس هیچ شرایط خاصی ندارد و همه ی افراد میتوانند از آن استفاده کنند. همین موضوع باعث شده است تا این روش محبوبیت زیادی در بین روش های دیگر پیدا کند. به علت اینکه این روش عارضه ای ندارد و همه ی افراد میتوانند از آن استفاده کنند امروزه افرادی که شرایط کاشت مو را ندارند به سراغ استفاده از این روش می آیند.

مزایا

یکی از مهمترین مزایای این روش این است که موهای کاشته شده در این روش ظاهری کاملا طبیعی خواهند داشت به صورتی که تفاوت موهای طبیعی با موهای کاشته شده را نمیتوان به راحتی تشخیص داد. ضمن اینکه استفاده از این روش هیچ عارضه و حساسیتی به دنبال نخواهد داشت همین باعث شده تا بسیاری از افراد برای رفع ریزش موی خود از این روش استفاده کنند.


منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم