کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کدام مکمل برای ریزش مو قارچی مناسب است؟

نوشته شده در تاریخ 21 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 599 views

کدام مکمل برای ریزش مو قارچی مناسب است؟

کدام مکمل برای ریزش مو قارچی مناسب است؟

کدام مکمل برای ریزش مو قارچی مناسب است؟

بیمارهای عفونی و قارچی پوست سر در بسیاری از موارد باعث میشوند تا فرد ریزش مو را تجربه کند. البته در برخی موارد میتوان با تشخیص به موقع بیماری های قارچی از ریزش موی شدید جلوگیری کرد اما در اکثر موارد بیماران زمانی برای رفع بیماری های قارچی به متخصصان زیبایی مراجعه میکنند که موهایشان به صورت کامل دچار ریزش شده باشد. معمولا درمان بیماری های قارچی سر کار چندان سختی نیست اما باید توجه داشته باشید که برای رفع آن حتما باید به متخصصان زیبایی مراجعه کردن چون بیماری های عفونی سر انواع مختلفی دارند و قطعا نمیتوان برای رفع آن ها از روش ثابتی استفاده کرد و همین باعث میشود تا افرادی که از روش های خانگی و … استفاده میکنند به نتیجه ی مناسبی دست پیدا نکنند. در این  مطلب به ریزش مو قارچی و درمان آن بیشتر خواهیم پرداخت.

علت ریزش مو قارچی چیست؟

علت ریزش مو قارچی در اکثر موارد رعایت نکردن بهداشت سر است. افرادی که برای شستشوی مو از شوینده های مناسب استفاده نمیکنند بیشتر به بیماری های قارچی مبتلا میشوند. علاوه بر این افرادی که از وسایل شخصی دیگران استفاده میکنند ممکن است دچار کچلی قارچی شوند چون این بیماری به راحتی قابل انتقال است. ریزش موی قارچی ممکن است به علت وجود انواع قارچ ها مانند تریکوفیتونها و میکروسپورومها به وجود آید. برای رفع انواع قارچ ها  میتوان از داروهایی که وجود دارد استفاده نمود.

کدام مکمل برای ریزش مو قارچی مناسب است؟

کدام مکمل برای درمان ریزش مو قارچی مناسب است؟

استفاده از مکمل ها و ویتامین ها به خودی خود باعث رفع ریزش مو قارچی نخواهد شد اما قطعا برای افزایش رشد موها بعد از این نوع ریزش مو استفاده از مکمل های مورد نیاز بدن بسیار مناسب خواهد بود. از میان مکمل های که وجود دارد مصرف ویتامین ب، ویتامین ث، اسید فولیکول، امگا۳ و روی میتواند نتایج مناسبی به دنبال داشته باشد. برای این که در کمترین زمان ممکن به نتیجه رسید باید از روش های درمانی مناسب در کنار مصرف این مکمل ها استفاده کرد.

برای درمان ریزش مو قارچی از چه داروهایی استفاده میشود؟

برای درمان ریزش مو قارچی داروهای زیادی وجود دارد که با توجه به وضعیت بیمار میتوان از آن ها استفاده نمود. از میان داروهای که وجود دارد داروی خوراکی گریزوفلووین یکی از بهترین داروهایی است که بسیاری از متخصصان به تجویز آن میپردازند. علاوه بر این میتوان از داروهای ضد قارچ دیگر مانند فلوکونازول و کلوتریمازول نیز استفاده نمود.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم