کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کراست بعد از کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 11 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 742 views

کراست بعد از کاشت مو

کراست بعد از کاشت مو

در گذشته به علت تصور هایی اشتباهی که در مورد روش های کاشت مو وجود داشت کمتر کسی ترجیح میداد برای رفع ریزش موی خود از روش های کاشت مو استفاده کند اما در حال حاضر به علت این که اطلاعات مردم نسبت به روش های کاشت مو افزایش یافته است بسیاری از افراد روش های کاشت مو را برای رفع ریزش مو خود انتخاب میکنند. افرادی که قصد دارند از این روش ها استفاده کنند باید با یک سری نکات آشنایی کافی داشته باشند به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم تا به کراست بعد از کاشت مو بپردازیم.

کراست بعد از کاشت مو چیست؟

افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند در اکثر موارد دچار عوارض بلند مدت نخواهند شد چون در سالهای اخیر روش های کاشت مو دچار پیشرفت های قابل توجهی شده و عوارض آن ها تا حد زیادی کاهش یافته است اما باید به این نکته توجه داشته باشید که کاشت مو عوارض کوتاه مدتی خواهد داشت که تقریبا تمام افراد شاهد آن خواهند بود که از میان آنها میتوان به قرمزی، تورم و کبودی اشاره کرد.

کراست بعد از کاشت مو

کبره ( پوست های روی زخم) یا کراست بعد از کاشت مو هم از عوارض کوتاه مدت است که بعد از چند روز از بین خواهد رفت به همین دلیل باید توجه داشته باشید که به هیچ وجه سعی نکنید خودتان آن را بکنید چون میتواند مشکلات زیادی به وجود آورد. بهتر است بدانید کندن کراست بعد از کاشت مو حتی باعث ریزش موهای کاشته شده خواهد شد به همین دلیل نباید آن را دست کاری کنید.

رفع کراست بعد از کاشت مو

همانطور که اشاره کردیم کراست بعد از کاشت مو کاملا طبیعی است و بعد از چند روز از بین میرود به همین دلیل برای رفع آن نباید اقدام خاصی انجام دهید. شستشوی صحیح سر باعث میشود تا پوسته هایی که بر روی سر وجود دارد به صورت خود به خود از بین برود.

کراست بعد از کاشت مو

البته با استفاده از سرم های شستشوی سر هم میتوان به رفع تدریجی آن ها پرداخت اما باید توجه داشته باشید که به هیچ وجه نباید فشار زیادی بر روی سر وارد کنید.

مراقبت های بعد از کاشت مو

برای اینکه بعد از کاشت مو دچار عوارض مختلف نشوید باید به مراقبت های بعد از کاشت مو توجه زیادی داشته باشید. رعایت مراقبت هایی که متخصصان توصیه میکنند باعث از بین رفتن کراست بعد از کاشت مو و سایر عوارض موقت خواهد شد.متخصصان زیبایی در جلسه ی مشاوره کاشت مو تمام نکات را توصیه خواهند کرد که باید به آن توجه کافی داشته باشید.

 

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم