کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کلاه لیزری در درمان ریزش مو

نوشته شده در تاریخ 18 نوامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 458 views

کلاه لیزری در درمان ریزش مو

کلاه لیزری در درمان ریزش مو

مزایای استفاده از کلاه لیزری در درمان ریزش مو

افرادی که به دلایل مختلف دچار ریزش مو می شوند همواره به دنبال سریع ترین و بدون عارضه ترین روش جهت درمان ریزش موی خود هستند و افرادی که روش استفاده از کلاه لیزری را به دستور متخصص یا خود انتخاب می نمایند در مورد مزایا و عوارض و تاثیر این روش درمانی سئوالات زیادی را در ذهن خود دارند و اغلب با تردید و نگرانی از این روش استفاده می نمایند اما مزایای استفاده از کلاه لیزری در درمان ریزش مو چیست.

کلاه لیزری در درمان ریزش مو

کلاه لیزری کلاهی می باشد که عملکردی شبیه لیزرهای کلینیکی دارد و با تابش اشعه های خاصی و طیف نور لیزری باعث تقویت فولیکول های مو می شود و انرژی تجمع یافته امواج لیزر فولیکول های مو را به رشد و تحریک خواهد کرد و در نتیجه این عملکرد به جز رفع ریزش مو با تقویت فولیکول موها رشد مجدد آنها دوباره شروع خواهد شد و موهایی که پس از این نوع لیزر درمانی رشد خواهند کرد ضخیم و نرم خواهند بود.

کلاه لیزری در درمان ریزش مو

مزایای استفاده از کلاه لیزری

  • استفاده از کلاه لیزری به نسبت استفاده از لیزرهای کلینیکی برای فردی که دچار ریزش مو شده است کم هزینه تر می باشد.
  • استفاده از دستگاه کلاه لیزر بسیار ساده می باشد.
  • این کلاه قابلیت استفاده در منزل را دارد و از این جهت در وقت افراد صرفه جویی خواهد کرد.
  • افرادی که از این روش درمانی استفاده کرده اند به دلیل تاثیر لیزر و عملکرد آنها بر رفع ریزش موهایشان بسیار راضی بوده اند .
  • روش کلاه لیزری برای تمام انواع ریزش مو مناسب می باشد و محدودیتی در مورد استفاده از آن وجود ندارد.
  • این روش درمانی ریزش مو لا کمترین عوارض برای فرد استفاده کننده به همراه می باشد و استفاده از این روش به نسبت درمان های دارویی کم عارضه تر خواهد بود.

کلاه لیزری در درمان ریزش مو

روش استفاده از کلاه لیزری

استفاده از کلاه لیزری به دستور استفاده خاصی نیاز نخواهد داشت و به محض قرار دادن کلاه بر روی سر و روشن کردن آن تاثیر امواج آن بر روی فولیکول موها آغاز می شود و باید طبق دستور مراکزی که به فروش این لوازم مشغول هستند عمل گردد و تا زمانی مشخص کلاه بر روی سر قرار داده شود و نباید زمان استفاده از زمان مطرح شده بیشتر باشد و اگر فرد پس از استفاده از کلاه دچار خارش، التهاب و جوش در پوست سر گردد باید استفاده از کلاه را قطع نماید و با متخصص در مورد ادامه استفاده مشورت نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم