کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بهترین دستگاه کلاه لیزری موهای سر

نوشته شده در تاریخ 6 فوریه 2019 در دسته تعداد بازدید 360 views

بهترین دستگاه کلاه لیزری موهای سر

کلاه لیزری موهای سر

همانطور که میدانید این روزها لیزر توانسته با توجه به خدمات و کیفیت نتیجه ای که با خود به دنبال دارد افراد را به آن نتیجه ای که مد نظر دارند نزدیک کند و جایگاه ویژه ای را در نزد آنها برای خود فراهم آورد. اما نکته اینجاست که آیا تاکنون در رابطه با کلاه لیزری موهای سر چیزی شنیده اید؟ در این راستا باید به شما بگوییم که این کلاه شباهت بسیار زیادی به کلاه های ایمنی دارد و با در اختیار داشتن ۵۱ لیزر قرمز رنگ در سطح پایین و لامپ های ال ای دی در تقویت سلول های فولیکول های مو نقش بسیار زیادی را ایفا می کند که در اکثر مواقع از آن با عنوان لیزر درمانی یاد می شود.

زمان رسیدن به نتیجه دلخواه

هنگامی که در نظر میگیرید که از کلاه لیزری موهای سر برای رسیدن به نتیجه دلخواه استفاده کنید مسئله ای که به وجود می آید این است که رسیدن به نتیجه دلخواه در چه مدت اتفاق می افتد؟ در این راستا نقطه نظرات بسیار زیادی وجود دارد از جمله اینکه شدت ریزش موهای شما تا چه اندازه بوده است و شما به چند جلسه برای درمان نیاز دارید. پزشکان بر این عقیده هستند که اگر از این دستگاه به مدت سه الی چهار جلسه در هفته استفاده کنید در مدت ۴ الی ۶ ماه میتوانید به نتیجه ای که مد نظر دارید دست پیدا کنید و موهایی زیبا و خوش حالت داشته باشید.

هزینه استفاده از کلاه لیزری موهای سر

یکی از مسائلی که در هنگام استفاده از کلاه لیزری موهای سر ذهن بیماران را به خود مشغول می کند این است که استفاده از این دستگاه چه هزینه ای را برای افراد به دنبال خواهد داشت. دقت داشته باشید عوامل زیادی در تعیین هزینه ها دخیل هستند از جمله میتوان به قدرت و کیفیت دستگاهی که برای انجام این کار استفاده می شود، تخصص، مهارت، تجربه و دانش پزشک مورد نظر در این زمینه، موقعیت جغرافیایی کلینیک، تجهیزات، پرسنل و… اشاره کرد. هر چقدر کیفیت خدمات ارائه شده بالا باشد مسلما هزینه نهایی افزایش پیدا می کند.

کلاه لیزری موهای سر

کاندیدای مناسب استفاده از کلاه لیزری موهای سر

یکی از مواردی که این روزها افراد استفاده کرده و همواره نتایج بسیار خوب دریافت می کنند کلاه لیزری موهای سر می باشند. اما سوالی که ذهن بیماران را به خود مشغول می کند این است که آیا گزینه مناسبی برای استفاده از این دستگاه محسوب می شوند؟ از همین رو در این قسمت در نظر داریم به معرفی افرادی که میتوانند از این روش استفاده کنند بپردازیم:

  • کسانی که به دلیل مشکلات ژنتیکی دچار ریزش مو شده اند.
  • کسانی که به دلیل بیماری های پوستی مانند آلوپسی موهای خود را از دست دادند.
  • مصرف بیش از اندازه برخی از داروها تاثیر منفی بر روی رشد مو دارد.
  • افرادی که به دلیل بیماری سرطان موهای خود را از دست داده اند.

    منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم