کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کلاه گذاشتن بعد از کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 11 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 710 views

کلاه گذاشتن بعد از کاشت مو

کلاه گذاشتن بعد از کاشت مو

اگر قصد دارید برای درمان ریزش موی خود از روش های کاشت مو استفاده کنید بهتر است قبل از هر چیز با آن آشنایی کامل پیدا کنید چون این کار باعث میشود تا اطمینان بهتری برای انتخاب روش های کاشت مو داشته باشید و بعد از آن بتوانید با رعایت نکاتی که وجود دارد از به وجود آمدن هر گونه عارضه جلوگیری به عمل آورید. ما هم با معرفی موارد مختلف در مورد کاشت مو در این راه به کمک شما خواهیم آمد. در ادامه به کلاه گذاشتن بعد از کاشت مو خواهیم پرداخت.

کلاه گذاشتن بعد از کاشت مو

به دلیل اینکه در روش های جدید کاشت مو عوارض عمل به حداقل ممکن رسیده است شاید بسیاری از افراد به رعایت مواردی که متخصصان توصیه میکنند توجه کافی نداشته باشند و تصورشان این باشد که این روش ها به هیچ وجه مشکلی برای بیمار به وجود نخواهند آورد. در صورتی که شما هم اینگونه تصور میکنید بهتر است بدانید در تمامی روش های کاشت مو، موها تا مدتی حساسیت بالایی خواهند داشت.

کلاه گذاشتن بعد از کاشت مو

به همین دلیل کلاه گذاشتن بعد از کاشت مو در تمامی روش ها ممنوع است و باید حداقل تا مدتی از آن خودداری کرد. معمولا متخصصان توصیه میکنند برای استفاده از کلاه حداقل باید دو هفته صبر کرد اما باید توجه داشته باشید که بعد از این مدت هم سعی کنید از کلاه هایی که منافذی برای عبور هوا دارند استفاده کنید تا مشکلی برایتان به وجود نیاید.

استفاده از کلاه گیس بعد از کاشت

کلاه گذاشتن بعد از کاشت مو همانطور که گفتیم تا دو هفته مشکلی ایجاد نخواهد کرد اما برای استفاده از کلاه گیس ها باید به این نکته توجه داشته باشید که امروزه بسیاری از آن ها از مواد غیر طبیعی تهیه میشوند به همین دلیل ممکن است باعث ایجاد حساسیت های پوستی شود و قطعا به دلیل اینکه پوست سر بعد از کاشت به شدت آسیب پذیر است بهتر است تا جایی که امکان دارد از کلاه گیس استفاده نکنید.

کلاه گذاشتن بعد از کاشت مو

البته در صورتی که میزان استفاده از کلاه گیس در طول روز کمتر از ۵ ساعت باشد مشکل خاصی ایجاد نخواهد کرد اما باز هم بهتر است در این مورد با پزشک خود مشورت کنید.

نکات مهم در استفاده از کلاه بعد از کاشت مو

در صورتی که قصد کلاه گذاشتن بعد از کاشت مو را دارید بهتر است به یک سری نکات توجه داشته باشید تا مشکلی برایتان به وجود نیاید. یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه داشته باشید این است که هر چند روز یک بار حتما کلاه را شستشو دهید تا باعث ایجاد عفونت های پوستی نشود. علاوه بر این سعی کنید تا جایی که امکان دارد به استفاده از کلاه های گشاد و پنبه ای بپردازید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم