کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بهترین کلینیک تخصصی کاشت مو در تهران

نوشته شده در تاریخ 19 فوریه 2019 در دسته تعداد بازدید 451 views

بهترین کلینیک تخصصی کاشت مو در تهران

کلینیک تخصصی کاشت مو

کچلی و طاسی در بسیاری از موارد مشکلی است که برای درمان آن نمی توان از روش های زیادی استفاده کرد به همین دلیل افرادی که دچار آن میشوند مجبور خواهند بود برای درمان مشکل خود به کلینیک های زیبایی مراجعه کنند و به استفاده از روش های کاشت مو بپردازند. مراجعه به کلینیک تخصصی کاشت مو در تهران و سایر شهر های ایران باعث میشود تا اکثر بیماران بتوانند در مدت زمانی بسیار کوتاه شاهد رشد موهای جدید خود باشند. بهتر است بدانید کاشت مو برای افرادی که دچار ریزش موی ارثی شده اند تقریبا تنها روش درمانی خواهد بود.

متقاضیان کاشت مو

قبل از اینکه به کلینیک تخصصی کاشت مو در تهران و یا سایر شهر ها مراجعه کنید باید این موضوع را بدانید که برای استفاده از این روش شرایط مختلفی مورد نیاز خواهد بود که از میان آن شرایط سنی یکی از مهمترین عواملی است که باید به آن توجه داشته باشید. افرادی که در سنین کمتر از ۲۵ سال قرار گرفته اند نمیتوانند از کاشت مو استفاده کنند و باید به صورت موقت به استفاده از روش های دیگر بپردازند.

برای کاشت مو از موهای پشت سر استفاده میشود چون موهای این ناحیه مقاوم به هورمون ها هستند و دچار ریزش نمیشوند به همین دلیل افرادی که قصد دارند به استفاده از کاشت مو بپردازند باید در قسمت پشت سر موهای ضخیم و مناسب داشته باشند. البته در برخی از موارد ممکن است بتوان از موهای بدن نیز برای کاشت مو استفاده کرد که این موضوع به شرایط بیمار بستگی خواهد داشت.

کلینیک تخصصی کاشت مو

آدرس کیلینیک های کاشت مو در تهران

برای کاشت مو در تهران باید قبل از هر چیز به انتخاب یک کلینیک مناسب و معتبر بپردازید چون این کار باعث میشود احتمال بروز هر گونه عارضه کاهش پیدا کند و علاوه بر این ظاهر موهایی که کاشته میشود نیز طبیعی تر به نظر برسد.

برای انتخاب کلینیک تخصصی کاشت مو در تهران باید به مجوز رسمی از نهاد های مختلف مانند وزارت بهداشت توجه زیادی داشته باشید چون متاسفانه در حال حاضر تعداد مراکز غیر مجاز به شدت افزایش پیدا کرده است. علاوه بر این باید تخصص و سوابق متخصصانی که قصد دارید به آن ها مراجعه کنید را نیز به دقت مورد بررسی قرار دهید.

قیمت کاشت مو در تهران

قیمت رفع ریزش مو در کلینیک تخصصی کاشت مو که در نقاط مختلفی تهران قرار گرفته اند یکسان نخواهد بود به همین دلیل برای اطلاع دقیق از آن باید به صورت حضوری مراجعه فرمایید. هزینه هایی که مراکز مختلف دریافت میکنند به عوامل مختلفی بستگی دارد که از میان آن میتوان به محل کلینیک، تجربه ی متخصصان و میزان ریزش موی فرد اشاره نمود.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم