کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کلینیک میکرواسکالپ سر

نوشته شده در تاریخ 10 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 612 views

کلینیک میکرواسکالپ سر

کلینیک میکرواسکالپ سر

متاسفانه افرادی که دچار ریزش مو میشوند نمیتوانند با استفاده از هر روشی به نتیجه برسند و همین باعث میشود تا گاهی اوقات تصمیم بگیرند از درمان ریزش موی خود منصرف شوند که همین باعث میشود آسیب های روحی فراوانی را تجربه کنند. در صورتی که شما هم جزء این افراد هستید بهتر است بدانید در حال حاضر راه های زیادی برای رفع کچلی وجود دارد که در اکثر موارد میتوان با استفاده از آن در کوتاه ترین زمان مکن به نتیجه رسید. مراجعه به کلینیک میکرواسکالپ سر یکی از بهترین گزینه هاست که در ادامه به آن میپردازیم.

کلینیک میکرواسکالپ سر

در صورتی که دچار ریزش موی ارثی شده اید و با استفاده از درمان های دارویی به نتیجه نرسیده اید بهتر است بدانید میکرواسکالپ یا هاشور سر یکی از بهترین گزینه هایی است که میتوان برای رفع کچلی و طاسی خود از آن استفاده کنید و به نتایج قابل قبولی هم دست پیدا کنید. مراجعه به کلینیک میکرواسکالپ سر باعث میشود تا در یک جلسه شاهد رفع کچلی و افزایش زیبایی خود باشید.

کلینیک میکرواسکالپ سر

برای استفاده از این روش باید حتما به این موضوع توجه داشته باشید که به بهترین کلینیک میکرواسکالپ سر مراجعه کنید در غیر اینصورت ممکن است به نتایج دلخواه دست پیدا نکنید. چون طبیعی بودن نتایجی که به دست می آید به مهارت متخصصانی که  هاشور یا میکرواسکالپ را انجام میدهند بستگی خواهد داشت. بهتر است بدانید میکرواسکالپ در مراکز غیر مجاز باعث عوارض خطرناک خواهد شد.

مراحل انجام میکرواسکالپ

با مراجعه به کلینیک میکرواسکالپ سر قبل از هر چیز وضعیت موهایتان به صورت دقیق مورد بررسی قرار میگیرد چون در حال حاضر تکنیک های زیادی برای هاشور وجود دارد که باید با توجه به شرایطی که دارید قبل از هر چیز بهترین روش انتخاب شود. بعد از این که روش مناسب انتخاب شد متخصصان با استفاده از دستگاه های مخصوص به طراحی موها و قرار دادن رنگ های طبیعی در لایه های پوست میپردازند.

کلینیک میکرواسکالپ سر

بهتر است بدانید این روش تا حدی به روش های قدیمی تاتو شباهت دارد اما دقتی که در میکرواسکالپ وجود دارد باعث شده تا نتایجی فوق العاده به وجود آید و اکثر بیماران از نتایجی که بدست می آید رضایت کافی داشته باشند.

عوارض میکرواسکالپ

در صورتی که برای انجام این روش به بهترین کلینیک میکرواسکالپ سر مراجعه کنید میتوانید این اطمینان را داشته باشید که دچار عارضه ی خاصی نخواهید شد اما مراجعه به مراکز غیر مجاز مشکلات مختلفی را به وجود می آورد به طوری که احتمال التهاب، عفونت، حساسیت های پوستی و انتقال بیماری های مختلف بین بیماران زیاد خواهد بود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم