کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کلینیک کاشت خط ابرو

نوشته شده در تاریخ 3 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 646 views

کلینیک کاشت خط ابرو

کلینیک کاشت خط ابرو

بسیاری از افراد آرزو دارند چهره ای زیبا داشته باشند و بتوانند از زیبایی خود چهره ی خود لذت ببرند اما متاسفانه به علت اینکه با نحوه ی افزایش زیبایی آشنایی ندارند هیچ وقت به نتیجه ی دلخواه دست پیدا نمیکنند. در صورتی که شما هم جزء افرادی هستید که به دنبال روشی برای افزایش زیبایی میگردید بهتر است بدانید مراجعه به کلینیک کاشت خط ابرو یکی از بهترین راه هاست چون استفاده از روش های کاشت خط ابرو نتایج قابل توجهی به دنبال خواهد داشت که از مشاهده ی آن شگفت زده خواهید شد.

کلینیک کاشت خط ابرو

روش های کاشت در کلینیک کاشت خط ابرو

در گذشته برای کاشت ابرو در کلینیک ها از روش های جراحی استفاده میشده است اما در حال حاضر این روش ها دچار تحول زیادی شده اند به همین دلیل میتوان نتایج بهتری از روش های کاشت ابرو انتظار داشت. معمولا در کلینیک کاشت خط ابرو برای افزایش تراکم ابرو ها از روش های SUT,FUT و FIT استفاده میشود که خوشبختانه تمامی آن ها جزء روش های ایمن و بی عارضه به شمار میروند.

در این روش ها هم متخصصان با تکنیک هایی که وجود دارد به انتقال فولیکول ها از نقاط پشت سر و اطراف گوش میپردازند به همین دلیل موهایی که در قسمت ابرو کاشته میشود به خوبی رشد خواهد کرد  و میتوان بعد از مدت زمانی کوتاه شاهد رشد آن ها بود که با توجه به شرایط بیمار این مدت از ۴ تا ۶ ماه متغیر خواهد بود. البته برای رشد کامل ابرو باید مدت بیشتری صبر کرد.

کلینیک کاشت خط ابرو

کلینیک کاشت خط ابرو خوب

برای کاشت ابرو باید حتما به کلینیک های معتبر و مجاز مراجعه کنید. باید توجه داشته باشید که مراجعه به بهترین کلینیک کاشت خط ابرو ضروری نیست اما به علت اینکه مراجعه به مراکز غیر مجاز مشکلات زیادی به وجود می آورد باید حتما از مراجعه به آنها خودداری کنید. خوشبختانه در حال حاضر کلینیک های معتبر زیادی در شهرهای مختلف ایران وجود دارد که میتوان برای کاشت ابرو به آنها مراجعه کرد.

البته باید به این نکته هم توجه داشته باشید که در حال حاضر برخی از کلینیک ها از پزشک غیر متخصص برای کاشت ابرو استفاده میکنند که باید حتما حواستان به تخصص پزشکی که کاشت ابرو و مو انجام میدهد باشد.

نتایج کاشت ابرو

در صورتی که به کلینیک کاشت خط ابرو معتبر مراجعه کنید میتوانید بعد از چند ماه شاهد رشد موهای جدید در قسمت ابروها باشید. معمولا چند روز اول بعد از کاشت باید به دقت از موهایی که کاشته شده است مراقبت کرد چون در غیر اینصورت ممکن است شاهد عوارضی باشیم که به راحتی قابل درمان نباشد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم