کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کمترین هزینه کاشت موی طبیعی سر

نوشته شده در تاریخ 24 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 944 views

کمترین هزینه کاشت موی طبیعی سر

کمترین هزینه کاشت موی طبیعی سر

شاید جزء افرادی باشید که برای رفع ریزش موی خود روش های مختلفی را مورد استفاده قرار داده باشید و در آخر به علت اینکه نتیجه ی مناسبی برایتان به وجود نیامده تصور کنید راه قطعی برای رفع ریزش مو وجود ندارد و باید با ریزش موهایتان کنار بیایید. در این موارد بهتر است بدانید تنها شما نیستید که دچار این مشکل شده اید. متاسفانه بسیاری از افراد به علت اینکه آگاهی کافی از روش های درمان ریزش مو مانند کاشت مو ندارند به این مشکل دچار میشوند. باید توجه داشته باشید که در اکثر موارد کاشت مو بهترین و تنها روشی خواهد بود که میتوان برای درمان ریزش مو از آن استفاده کرد.

البته هزینه ی این روش در اکثر موارد نسبت به روش های دیگر بیشتر است و ممکن است برخی از افراد توانایی پرداخت آن را نداشته باشند. در این مطلب به کمترین هزینه کاشت مو ی طبیعی سر خواهیم پرداخت.

کمترین هزینه کاشت مو مربوط به چه روشی است؟

برخی از افراد تصور میکنند برای پرداخت کمترین هزینه کاشت مو باید از روش هایی خاص استفاده کنند به همین دلیل به دنبال روش های ارزان قیمت برای کاشت مو میگردند. در صورتی که شما هم جزء این دسته از افراد هستید بهتر است بدانید که روش های کاشت مو تفاوت قیمت چندانی با یکدیگر نخواهند داشت و علاوه بر این باید به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب روش کاشت مو فقط با توجه به شرایط بیمار و اهداف که از کاشت مو وجود دارد صورت میگیرد.

کمترین هزینه کاشت موی طبیعی سر

برای کاشت موی ارزان باید به چه کلینیک هایی مراجعه کرد؟

معمولا کمترین هزینه کاشت مو مربوط به کلینیک هایی خواهد بود که خدمات مناسبی ارائه نمیدهند و علاوه بر این به صورت غیر مجاز به کاشت مو میپردازند. البته در مورد این موضوع استثنا هایی هم وجود خواهد داشت اما باید توجه داشته باشید که برای پرداخت هزینه ای کمتر ممکن است گذرتان به کلینیک های غیر مجاز بیفتد. کاشت مو در کلینیک های غیر مجاز به هیچ وجه توصیه نمیشود و امکان بروز عوارض خطرناک را افزایش میدهد.

هزینه ی کاشت موی طبیعی حدودا چقدر است؟

برای کاشت مو هیچ تعرفه ی ثابتی وجود ندارد به همین دلیل نمیتوان بیشترین و کمترین هزینه کاشت مو را اعلام کرد. برای اطلاع از هزینه ی کاشت مو باید حتما به کلینیک مورد نظر خود مراجعه کنید. در کلینیک های زیبایی با توجه به میزان ریزش مویی که به آن مبتلا شده اید هزینه ی دقیق کاشت مو برایتان محاسبه خواهد شد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

Rate this post

2 پاسخ به “کمترین هزینه کاشت موی طبیعی سر”

  1. […] در کاشت مو به روش FIT 5.000.000 تومان قیمت گذاری می کنند و کمترین هزینه کاشت موی طبیعی سر کاشت مو به روش FUT 3.500.000 تومان می باشد. کاشت مو به روش […]

  2. […] در کاشت مو به روش FIT 5.000.000 تومان قیمت گذاری می کنند و کمترین هزینه کاشت موی طبیعی سر کاشت مو به روش FUT 3.500.000 تومان می باشد. کاشت مو به روش […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم