کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کم پشتی موی جلوی سر در خانمها

نوشته شده در تاریخ 5 می 2019 در دسته تعداد بازدید 437 views

کم پشتی موی جلوی سر در خانمها

کم پشتی موی جلوی سر در خانمها

کم پشتی موی جلوی سر در خانم ها میتوانید بسیار آزار دهند باشد به همین دلیل باید در اولین فرصت ممکن به درمان آن پرداخت. در صورتی که به تازگی دچار این مشکل شده اید باید در اولین فرصت ممکن به درمان آن بپردازید چون با گذشت زمان درمان ریزش مو کمی سخت تر خواهد بود و درصد زیادی از افراد مجبور خواهند بود تا به استفاده از روش های تهاجمی بپردازند تا به نتایج دلخواه دست پیدا کنند. در ادامه به بررسی علت کم پشتی و روش هایی برای درمان این مشکل خواهیم پرداخت.

 

کم پشتی موی جلوی سر

بهتر است بدانید کم پشتی موی جلوی سر در خانم ها در اکثر موارد دائمی نخواهد بود و به راحتی برطرف میشود. بارداری معمولا یکی از رایج ترین دورانی است که باعث کاهش حجم مو در نقاط مختلف سر میشود و میتوان بعد از مدتی کوتاه شاهد رشد مجدد موها بود. علاوه بر این خانم ها در دوران مختلف زندگی خود بارها دچار تغییرات هورمونی میشوند و همین باعث میشود ریزش موی موقت را تجربه کنند.

بهتر است بدانید رژیم غذایی غیر اصولی نیز یکی از دلایل کم پشتی مو میباشد. افرادی که بدون توجه به موارد اصولی به کاهش وزن میپردازند معمولا دچار ریزش مو میشوند. از میان موارد دیگری که باعث ریزش موی جلوی سر در خانم ها میشود میتوان به رنگ کردن بیش از حد موها، بیماری های مختلف و استرس و اضطراب شدید اشاره کرد که باید به آن توجه داشته باشید.

کم پشتی موی جلوی سر در خانمها

درمان کم پشتی مو

با توجه به علت کم پشتی موی جلوی سر در خانم ها میتوان از روش های درمانی مختلفی استفاده کرد تا شاهد رشد مجدد موها بود. معمولا خانم ها در اکثر موارد با استفاده از درمان های دارویی به نتیجه میرسند و نهایتا با روش هایی مانند پی ار پی شاهد رشد موهای جدید خواهند بود اما در برخی از موارد میتوان از روش های کاشت مو استفاده کرد تا به نتیجه رسید.

متاسفانه استفاده از روش های خانگی در بسیاری از موارد باعث رشد موهای جلوی سر در خانم ها نخواهد شد اما میتوانید برای اطمینان در کنار سایر روش ها از روش های خانگی نیز استفاده کنید.

 

پیشگیری از کم پشتی

برای پیشگیری باید به تقویت مو ها توجه ویژه ای داشت اما باید به این نکته توجه داشته باشید که برخی از افراد به صورت ارثی زمینه ی ریزش مو را دارند که همین باعث میشود به صورت حتمی شاهد ریزش مو باشند و متاسفانه نمیتوان به راحتی از آن جلوگیری کرد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم