کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کچلی ناگهانی سر مشکل جدی جوانان

نوشته شده در تاریخ 6 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 367 views

کچلی ناگهانی سر مشکل جدی جوانان

کچلی ناگهانی سر مشکل جدی جوانان

کچلی ناگهانی سر مشکل جدی جوانان

سنین جوانی سنینی است که در آن بسیاری از افراد به زیبایی خود اهمیت زیادی میدهند. معمولا در این سنین بسیاری از افراد به صورت مداوم به مراکز زیبایی و کلینیک ها مراجعه میکنند تا زیبایی شان افزایش پیدا کند. اما متاسفانه در جوانی برای برخی از افراد مشکلاتی به وجود می آید که درمان آن کار راحتی نیست و باعث میشود تا فرد از چهره ی خود رضایت نداشته باشد و مشکلات روحی و روانی مختلفی را تجربه کند. در میان مشکلاتی که وجود دارد کچلی ناگهانی سر میتواند مشکلی جدی برای جوانان به حساب آید به همین دلیل باید برای مواجه شدن با آن آمادگی داشته باشید و در صورتی که دچار آن شدید بتوانید به رفع آن بپردازید. برای درمان کچلی روش های مختلفی وجود دارد که با مراجعه به متخصصان زیبایی میتوانید از آن ها استفاده کنید.

علت کچلی ناگهانی سر برای جوانان

بسیاری از جوانان با مشاهده ی کچلی ناگهانی سر تصور میکنند تا به علت مشکلات ژنتیکی دچار ریزش مو شده اند و روشی برای درمان ریزش موهایشان وجود ندارد. بهتر است بدانید ریزش مو همیشه به علت مشکلات ژنتیکی رخ نخواهد داد و ممکن است در بسیاری از مواقع فرد به علت استرس، سوء تغذیه و هورمونی شدید دچار ریزش مو شده باشد که در این موارد میتوان به راحتی به رفع ریزش موی فرد پرداخت. البته ریزش موی ارثی نیز مشکلی است که درصد زیادی از افراد ممکن است در سنین جوانی به آن مبتلا شوند و نمیتوان این موضوع را به راحتی رد کرد.

کچلی ناگهانی سر مشکل جدی جوانان

درمان کچلی ناگهانی سر برای جوانان

متاسفانه برای رفع کچلی ناگهانی سر در اوایل سنین جوانی از روش های دائمی مانند کاشت مو استفاده کرد چون در این سنین موها به صورت کامل دچار ریزش نشده اند و متخصصان نمیتوانند روند ریزش موها را به صورت دقیق پیش بینی کنند و همین باعث میشود احتمال ریزش مو بعد از کاشت مو افزایش پیدا کند. اما به طور کلی استفاده از روش های درمانی دیگر برای رفع ریزش مو مشکلی نخواهد داشت و میتوان در اوایل سنین جوانی از داروهایی مانند ماینوکسیدیل، فیناستراید و حتی روش های لیزرتراپی و پی ار پی استفاده کرد.

رفع کچلی ناگهانی با روش ترمیم مو

در اوایل سنین جوانی میتوان برای رفع کچلی ناگهانی از روش های ترمیم مو استفاده کرد. استفاده از این روش ها باعث میشود تا سنین ۲۵ سالگی بتوانید به رفع موقت کچلی بپردازید و بعد از آن از روش های دائمی کاشت مو استفاده کنید. با توجه به این که روش ترمیم موی مصنوعی کاملا ایمن است و میتواند ظاهری طبیعی به وجود آورد استفاده از آن کاملا عاقلانه خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم