کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

۲ ماه بعد از کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 17 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 1,124 views

۲ ماه بعد از کاشت مو

2 ماه بعد از کاشت مو

به علت اینکه کاشت مو اثرات فوق العاده ای در درمان ریزش موی ارثی و ژنتیکی دارد امروزه افراد زیادی وجود دارند که برای رفع ریزش موی خود از این روش استفاده میکنند به همین دلیل سوالات زیادی در مورد کاشت مو مطرح میشود که لازم دانستیم به یکی از آن ها بپردازیم. در ادامه به این موضوع اشاره خواهیم کرد که ۲ ماه بعد از کاشت مو وضعیت موها چگونه خواهد بود و برای افزایش رشد آن ها باید چه کرد. البته باید توجه داشته باشید که در برخی از افراد ممکن است رشد مو کند تر باشد.

۲ ماه بعد از کاشت مو

کاشت مو جزء یکی از گران قیمت ترین روش های درمانی برای رفع ریزش مو به شمار میرود به همین دلیل افرادی که از آن استفاده میکنند انتظار دارند به سرعت شاهد رشد موهای خود باشند. همین باعث شده تا بسیاری از بیماران سوالات زیادی در مورد کاشت مو مطرح کنند که یکی از آن ها وضعیت موی کاشته شده ۲ ماه بعد از کاشت مو است. بهتر است بدانید در این زمان معمولا موها رشد نخواهند داشت.

2 ماه بعد از کاشت مو

افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند باید حداقل ۳ ماه صبر کنند تا شاهد رشد موهای جدید باشند به همین دلیل ۲ ماه بعد از کاشت مو نباید انتظار رشد موهای جدید را داشت. در ماه دوم معمولا ریزش موهایی که کاشته شده پایان میرسد و موها برای رشد و جوانه زدن آماده میشوند به طوری که در اکثر موارد فرد بعد از ماه سوم شاهد رشد چند میلی متر از موها خواهد بود.

افزایش رشد مو بعد از کاشت

۲ ماه بعد از کاشت مو وضعیت موها طوری است که باید هم چنان به مراقبت از موها بپردازید تا شاهد رشد مناسب آن باشید. البته به علت اینکه در این زمان زخم ها بهبود پیدا میکنند لازم نیست مانند هفته های اول مراقب موهایتان باشید اما باید هم چنان از رژیم غذایی مناسب استفاده کنید و حتی الامکان برای رشد موهایتان از نسخه های طبیعی بهره بگیرید.

2 ماه بعد از کاشت مو

معمولا برخی از متخصصان استفاده از روش هایی مانند پی ار پی را پیشنهاد میکنند تا با استفاده از آن رشد موهای بیمار به حداکثر ممکن برسد.

ریزش مو ۲ ماه بعد از کاشت

همانطور که گفتیم ۲ ماه بعد از کاشت مو وضعیت مو به صورتی است که  ریزش موهایی کاشته شده به پایان میرسد به همین دلیل در صورتی که بازهم شاهد ریزش مو بودید بهتر است حتما به پزشک مراجعه کنید.

2 ماه بعد از کاشت مو

این ریزش مو ممکن است به علت استرس اضطراب شدید یا کمبود ویتامین ها باشد. اما در برخی موارد امکان دارد به فولیکول هایی که کاشته شده هم آسیب وارد شده باشد که باید حتما بررسی شود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم