کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت ابرو

نوشته شده در تاریخ 23 ژوئن 2018 در دسته تعداد بازدید 933 views

کاشت ابرو

کاشت ابرو

کاشت ابرو روشی برای ترمیم ابروهای کم پشت یا آسیب دیده است. کاشت ابرو هم می تواند به صورت کلی و هم جزئی باشد. برای کاشت برش های کوچکی را ایجاد می کنند و برای پایه مو استفاده می کنند. برای اینکه ابرو طبیعی جلوه کند جهت مو و پراکندگی ابرو باید مورد توجه قرار گیرد.
رشد موهای ابرو همانند موهای سر است. بدین ترتیب به نسبت ابروی معمولی رشدش بیشتر است.
تراکم و تعداد موهای ابرو به سابقه بیمار و جنسیت وی بستگی دارد.
موضوعی که در این زمینه باید توجه داشته باشید این است که نیاز به آگاهی از فیزیولوژی مو و جهت رویش مو توسط پزشک بسیار حائز اهمیت است. حتما برای انجام عمل به پزشک معتمد و سرشناس رجوع کنید.

قیمت کاشت ابرو

نحوه انجام کاشت ابرو

نحوه انجام کاشت ابرو بدین صورت است که ابتدا یک ابرو طراحی و سپس ابروی دیگر متناسب با صورت شخص را طراحی می کنند. البته در طراحی شکل ابرو نظر بیمار در اولویت قرار دارد.

در عمل کاشت ممکن است از ۳۰۰ تا ۱۰۰۰ پیوند فولیکولی مو به نسبت هر بیمار نیاز باشد.
در عمل مذکور نیازی به بیهوشی نخواهد بود و با یک داروی آرامبخش انجام می شود.
بعد از جراحی ممکن است نیاز داشته باشید استراحت کنید. تورم ناشی از عمل ممکن است یک تا دو روز طول بکشد.
برای جای برداشت مو هم جای نگرانی نیست، زیرا جراحان کلینیک طب هیر به گونه ای عمل می کنند که آن قسمت دچار کچلی نشود.
عمل کاشت ابرو ممکن ۴ تا ۵ ساعت هم طول بکشد.
نتیجه نهایی کاشت ابرو هم بعد از ۴ تا ۶ ماه قابل مشاهده خواهد بود.
 

هزینه کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو یکی از مواردی است که برای هر کسی می تواند جای سوال باشد.
هزینه کاشت ابرو از یک کلینیک به کلینیک دیگر متفاوت خواهد بود. در مجموع می توان گفت هزینه این عمل جراحی به تعداد گراف مورد نیاز و همچنین دستمزدی است که پزشک مطالبه میکند.
در هر صورت برای آگاهی از هزینه عمل می توانید از کلینیک زیبایی طب هیر مشاوره دریافت کرده و از سایر خدمات ما نیز مطلع شوید.

کاشت ابرو SEO
شایان ذکر است هزینه کاشت ابرو طبیعی در کلینیک های زیبایی مختلف بسته به میزان مهارت پزشک متخصص و همچنین اعتبار پزشک متفاوت بوده و در کنار این موارد به مواردی نظیر موارد زیر نیز بستگی دارد:

  • تکنیک و متدهای مورد استفاده
  • میزان تخصص و مهارت پزشک متخصص
  • نوع انجام کاشت و اینکه آیا بر روی خواب طبیعی موها صورت گیرد یا خیر
  • انجام کاشت ابرو بدون نیاز به کوتاهی موهای سر فرد مراجعه کننده

 

بهترین روش کاشت ابرو

روش های مختلفی وجود دارد که یکی از این روش ها FUT  است. روش FUT روشی قدیمی همراه با درد، خونریزی و … است.
در حال حاضر از روش FUT استفاده نمی شود.
روشی که در حال حاضر استفاده می شود روش FUE می باشد. روش FUE یک روش نوین است. این روش بدون درد ، خونریزی و عوارض دیگر می باشد. در این روش نیازی به هیچ گونه بخیه و عمل جراحی نخواهد بود.
در پایان به شما عزیزان توصیه می کنیم که حتما قبل از هر اقدامی پرس و جو کنید. شما لیاقت بهترین ها را دارید.

کلینیک زیبایی طب هیر با مجموعه ای قدرتمند از پزشکان با تجربه در زمینه کاشت مو ، کاشت مژه ، ترمیم مو و … آماده ارائه با کیفیت ترین خدمات به شما می باشد. با ما تماس بگیرید.

کاشت ابرو ناموفق و عوامل موثر بر آن

از میان اشخاصی که به کاشت ابرو می پردازند افرادی نیز پس از انجام جلسات کاشت ابرو ممکن است از نوع انجام کاشت مو و یا رسیدگی های پس از آن راضی نباشند. این امر در حالت کلی بیشتر در مراکز تجربی کاشت مو و کاشت ابزو که فاقد مجوز کتبی و مستند جهت این موارد می باشند هستند. همچنین در این موارد بروز عوارض زیادی نظیر ناراحتی های پوستی، بروز زخم و اسکار در نواحی مورد کاشت قرار گرفته و همچنین تورم و بروز درد در نواحی مورد کاشت قرار گرفته و همچنین بانک مو برای فرد به وجود آید، همچنین ممکن است رشد مو و ابرو های کاشته شده نیز پس از انجام جلسات کاشت رشد موفق و مد نظری نداشته باشند و رشد موها به مراتب کمتر از مقدار وعده داده شده در زمان مشاوره و همچنین زمان انجام جلسات باشد.

عوارض عمل کاشت ابرو

همچنین در مواردی رشد موها  در نواحی کاشت شده ممکن است به صورت زخیمف ناهمگون و کج باشد که این مورد نیز مشکلات متعدد دیگری را نیز برای فرد مراجعه کننده پیش خواهد آورد. از آنجا که امکان کاشت ابروی مجدد نیاز به بررسی هایب بیشتر هم از طرف پزشک متخصص و هم از طرف شخص بیمار و پیگیری های مداوم جدا از هزینه مجدد برای کاشت ابرو دارد لذا بهتر است از ابتدا اقدام به بررسی های میدانی عمیق و مناسب چه از نظر مالی و چه از نظر انتخاب پزشک و همچنین کلینیک مد نظر نمایید تا از بروز مشکلات این چنینی مطمئن شوید.

 

برای کاشت ابرو از چه روشی استفاده کنیم؟

کلینیک های تخصصی کاشت مو نظیر کلینیک کاشت مو طب هیر از روش های متعددی در زیمنه کاشت ابرو استفاده میکنند که مراجعین به این کلینیک ها میتواندد بنا به صلاحدید پزشک متخصص مو از یکی از روش های متدامل نظیر FIT – SUT – FUT و دیگر روش ها متناسب با شرایط فرد مراجعه کننده استفاده نمایند.

هر کدام ار این روش ها بسته به شرایط بیمار و بانک موی وی که ممکن است ضعیف و یا قوی باشد پس از بررسی ها و جلسه های مشاوره توسط متخصص کاشت مو و کاشت ابرو انتخاب میشود که این مهم بهتر است به پزشک معالج سپرده شود و تا حخد امکان در این موارد با افراد غیر متخصص و دوستان و آشنایان مشورت نفرمایید.

همانطور که در قبل تر نیز اشاره پگردید استفاده از روش های منسوخ و یا غیر مناسب برای هر فرد ممکن است مشکلات زیادی را چه از نظر جسمی چه از نظر پوستی و همچنین از نظر مالی برای شما به وجود آورد.

منبع : کلینیک کاشت ابر طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

3 پاسخ به “کاشت ابرو”

  1. […] سایه ابرو ) اینها روش هایی هستند که شما می توانید به جای کاشت ابرو از آنها استفاده نمایید ، اما این روش ها روش طبیعی و […]

  2. […] سایه ابرو ) اینها روش هایی هستند که شما می توانید به جای کاشت ابرو از آنها استفاده نمایید ، اما این روش ها روش طبیعی و […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم